• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 968-5088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعتراض سپاهان به تیم ملی جوانان و تهدید به کشاندن ماجرا به فیفا

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه‌ای نسبت به رفتار سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از باشگاه سپاهان، این باشگاه در بیانیه‌ای نسبت به رفتارهای سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان انتقاد کرد. در بیانیه باشگاه سپاهان آمده است:

مدیران ذیصلاح در فدراسیون و تیم‌های ملی فوتبال در همه رده‌های سنی می‌توانند بر روی این نکته صحه بگذارند که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همیشه برای حضور بازیکنانش در اردوهای تیم ملی بهترین همکاری‌ها و همراهی‌ها را انجام داده و هیچ نکته منفی در این باره در کارنامه این باشگاه نیست.

با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای رقابت‌های مقدماتی آسیا و دیدار این تیم در روز ۱۳ آبان ماه، متاسفانه سرمربی تیم ملی در رفتاری دور از انتظار نسبت به حضور مهدی رحیمی بازیکن ملی‌پوش جوان سپاهان برای حضور در دیدار با تیم پیکان جلوگیری کرد. این اتفاق در شرایطی روی داده که برخی از بازیکنان هم‌پست رحیمی در سپاهان دچار مصدومیت هستند و تیم سپاهان در این پست به شدت دچار کمبود بازیکن است.

علی‌رغم نامه‌نگاری‌ها و تماس‌های مکرر با دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال و تلاش‌هایی که برای دفاع از حق سپاهان در این رابطه داشتیم، متاسفانه دوستان حاضر به همکاری نشدند و سرمربی تیم ملی جوانان نیز در رفتاری دور از انتظار و غیر قانونی اجازه خروج بازیکن را صادر نکرد.

قطعا با توجه به این که قوانین مصرح می‌گوید که بازیکن  باید ۴۸ ساعت قبل از دیدار در اختیار تیم ملی باشد و حضور مهدی رحیمی در دیدار با سپاهان-پیکان مطابق با قوانین بین المللی حق طبیعی باشگاه سپاهان است، در این باره سرمربی تیم ملی جوانان باید مورد مواخذه قرار گیرد.

طبیعی است با توجه به عدم پاسخگویی فدراسیون فوتبال، این باشگاه از طریق کمیته بین الملل خود نسبت به رفتار صورت گرفته و زمان حضور یک بازیکن در اردوی تیم ملی برای انجام یک دیدار، استعلام لازم را از فیفا انجام می‌دهد. امیدواریم پس از این استعلام که پاسخ آن تا حدود زیادی روشن است، فدراسیون فوتبال مسئولیت همه زیان‌های مادی و معنوی را که بابت غیبت این بازیکن در این شرایط حساس متوجه سپاهان می‌شود بر عهده گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: