• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 968-13388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حسن زاده: شهروند تیم پرمهره ای است

بازیکن تیم گیتی پسند با اشاره به ادامه برنامه مسابقات لیگ و بازی‌های تدارکاتی و ملی گفت: امیدوارم برنامه ریزی لیگ به گونه ای باشد که فشار بر روی بازیکنان نیاورد.

علی اصغر حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنامنطقه اصفهان، در خصوص بازی تیمش در مقابل تیم شهروند ساری اظهار کرد: بازی خوبی بود و تیم حریف از همان ابتدا دفاعی بازی کرد. در نیمه اول موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد. خوشبختانه توانستیم در نیمه دوم دروازه حریف را باز کنیم و به گل و 3 امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

وی افزود: در واقع همیشه نیم فصل دوم مسابقات سخت تر از نیم فصل نخست می‌شود و امتیاز گرفتن از تیم‌ها سخت است، چراکه تیم‌های بالای جدول برای قهرمانی و تیم‌های پایین جدول برای سقوط نکردن، می‌جنگند.

وی ادامه داد: تیم شهروند ساری تیم سرسخت و پرمهره ای است که بازیکنان ملی پوش زیادی دارد و این جایگاه واقعی این تیم نیست. شهروند در این بازی خوب دفاع کرد، اما مهم 3 امتیاز بود که به آن دست یافتیم.

حسن زاده درپاسخ به سؤال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه فشردگی لیگ و بازی‌های ملی چقدر در افت کیفیتی بازیکنان تأثیرگذار است، گفت: فکر می‌کنم برنامه ریزی لیگ باید به گونه ای باشد که بازی‌های ملی و باشگاهی فشره نشود. این برنامه ریزی باید از اول فصل و به صورت دقیق باشد تا فشار روی بازیکن نیاید.

کدخبرنگار:13026

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: