• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 968-13488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

میزبانی کاشان از کشتی آزاد باشگاه های جهان قطعی شد

پس از کش و قوس‌های فراوان و قول مسئولان کاشان برای میزبانی شایسته از رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان، میزبانی کاشان از این رقابت‌ها قطعی شد.

به گزارش ایسنا، چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان روزهای ۱۶ و ۱۷ آذرماه سال جاری در ایران برگزار می‌شود.

چندی پیش ایسنا در تاریخ ۱۴ مهرماه از میزبانی شهر کاشان از چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان خبر داد و سایت فدراسیون کشتی نیز ۱۰ روز بعد آن را تایید کرد، اما میزبانی ضعیف این شهر از مرحله نهایی لیگ کشتی آزاد و فرنگی با انتقادات زیادی از سوی اصحاب رسانه و کارشناسان بدلیل مشکلات سالن و کمبود زیرساخت های مناسب مواجه شد که همین امر میزبانی این شهر از رقابت‌های معتبر کشتی آزاد باشگاه‌های جهان که با حضور تیم‌هایی نظیر آمریکا و روسیه در ایران برگزار می‌شود را به مخاطره انداخت.

اما پس از سفر رسول خادم رییس فدراسیون کشتی به این شهر و گفتگو با مسئولان ارشد این شهر و گرفتن قول مساعد برای حل مشکلات میزبانی، در نهایت فدراسیون کشتی با میزبانی کاشان از چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های جهان موافقت کرد.

استان‌هایی نظیر تهران و مازندران نیز خواستار میزبانی این رقابت‌ها شده بودند.

باید منتظر ماند و دید آیا مسئولان ارشد استان اصفهان و شهر کاشان تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از این رویداد بین‌المللی را خواهند اندیشید یا خیر.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: