• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-20695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

زمین چمن اردستان تشنه تدبیر مسئولان

زمین چمن فوتبال استادیوم ۱۷ شهریور اردستان در بخش ورزش شهرستان چندین سال است که نتوانسته نیاز علاقه‌مندان به رشته فوتبال را در شهر تامین کند و به ناچار جوانان مستعد اردستان برای تمرین و استفاده از زمین چمن باید به شهرهای اطراف سفر کنند.

سعید فقرایی یکی از ده ها جوان علاقه مند به رشته ورزشی فوتبال در اردستان است. وی که سال ها در تیم های پایه در اردستان تلاش کرده است، به خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، گفت: اردستان دارای استعدادهای فراونی در رشته ورزشی فوتبال است، اما اصلی ترین مانع پیشرفت جوانان نبود امکانات و عدم توجه به جوانان این منطقه در خصوص تامین اعتبارات و هزینه های لازم برای حضور ورزشکاران در مسابقات استانی است.

وی با بیان اینکه زمین چمن می تواند زمینه ساز معرفی استعدادهای جوانان اردستان باشد، تصریح کرد: اگر کسی بخواهد استعدادهای خودش را به استان و دیگر تیم های کشور بشناساند باید با هزینه شخصی خود اقدام کند و این امر برای خانواده های این منطقه امکان پذیر نیست.

فقرایی گفت: اگر زمین فوتبال شهر اردستان چمن شود این موضوع می تواند زمینه مناسبی برای پیشرفت ورزش شهرستان، هم چنین رفع مشکلات پیش روی روزشکاران باشد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردستان نیز در این خصوص گفت: با وجود حمایت‌های مسئولان، بودجه شهرستان جواب‌گوی پروژه زمین چمن نیست و این امر مستلزم نگاه استانی است.

عباس روحانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان اظهار کرد: مسئولان شهرستان تا کنون حمایت های خوبی از ورزش داشته اند، ولی از آنجایی که هزینه زمین چمن بالا است، این بخش مستلزم نگاه مسئولان استانی است.

وی تصریح کرد: با گذشت بیش از یک سال از آغاز پروژه چمن استادیوم اردستان مهم‌ترین دغدغه‌ این روزهای فوتبال شهرستان موضوع چمن شده است.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: