• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-20895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اردستان:

اشتغال به تناسب در شهرها ایجاد نمی شود

نماینده مردم شهرستان اردستان در مجلس گفت: با وجود زیرساخت های خوبی که در مناطق مختلف وجود دارد بی مدیریتی باعث شده تا اشتغال به تناسب در تمام شهرها ایجاد نشود و این امر باعث مهاجرت و عدم توسعه شهرها شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام و المسلمین سید صادق طباطبائی نژاد در مراسم استقبال از ماه ربیع الاوال در امامزاده یحیی(ع) زواره اظهار کرد: گسترش فرهنگ مقاومت که برگرفته از انقلاب اسلامی است باعث شکست داعش شده است. از جمله نتایج مثبت شکل گیری داعش می تواند ایجاد بسیج مردمی در کشورهای منطقه باشد.

وی با بیان اینکه مدافعان حرم انقلابی بوده و از ثمرات انقلاب هستند، تصریح کرد: باید از این فرهنگ انقلابی استفاده کرد، هم چنین فرهنگ امام حسین (ع) در حال انتشار در جهان است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به تحولات عراق و توطئه جهت تجزیه کردستان اشاره کرد و افزود: تجزیه کردستان یکی از روش های فرعونیان زمان است تا باعث تضعیف کشورها شوند و اگر حساسیت ایجاد شده توسط ایران و سپس ورود ترکیه و فعال شدن دولت عراق نبود، این توطئه خنثی نمی شد.

طباطبائی نژاد با اشاره به طرح ریزی توطئه آشوب و جنگ داخلی در لبنان توسط عربستان تصریح کرد: این توطئه با سخنرانی سید حسن نصرالله مبنی بر دزدیده شدن سعید حریری خنثی شد و افتضاحی برای عربستان سعودی شد که نخست وزیر یک کشور را دزدید و بعد وادار به استعفا کرد.

وی به اقدامات خوب صورت گرفته از ابتدای انقلاب در شهرها و روستاهای کشور و ایجاد زیرساخت های کامل اشاره کرد و گفت: بی مدیریتی باعث شده تا اشتغال به تناسب در همه مناطق ایجاد نشود که این امر خود باعث مهاجرت و عدم توسعه بعضی مناطق با وجود تمام زیرساخت ها شده است.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: