• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 968-21295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دستگیری 10 شکارچی غیرمجاز در اردستان

رییس اداره حفاظت محیط زیست اردستان گفت: ماموران حفاظت محیط زیست شهرستان موفق به دستگیری یک باند حرفه ای 10نفره شکارچی غیرمجاز در مناطق آزاد شدند.

حسین شواخی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان از دستگیری  یک باند حرفه ای شکارچی متخلف طی گشت و کنترل‌های شبانه‌روزی ماموران حفاظت محیط زیست این شهرستان خبر داد و افزود: گروه های حفاظت محیط زیست شهرستان در مناطق مختلف منطقه مشغول به گشت‌زنی بودند که موفق به دستگیری 10 شکارچی حرفه ای متخلف در ارتفاعات کوه بلالک در منطقه کویری خارو شدند.

وی خاطر نشان کرد: از شکارچیان متخلف دستگیر شده لاشه یک راس کل وحشی، دو قبضه اسلحه گلوله زنی 270 و دو لول ، 16 کالیبر چهارپاره و کالیبر 12، دستگاه بی سیم، هفت دستگاه دوربین چشمی، دو دستگاه فاصله سنج و تعداد زیادی فشنگ، کشف شده است.

رییس اداره حفاظت محیط زیست اردستان تصریح کرد: حفاظت از عرصه‌های طبیعی و گونه‌های جانوری و حیات وحش به ویژه گونه‌های در حال انقراض و در خطر، مقابله با شکارچیان غیرمجاز و سودجو از جمله وظایف تیم‌های حفاظتی و همیاران حفاظت محیط زیست شهرستان است.

شواخی افزود: اداره محیط زیست شهرستان با همکاری مراجع قضایی با متخلفان شکار غیرمجاز در منطقه برخورد شدید خواهد کرد که تقاضا داریم مردم از انجام شکار در این منطقه پرهیز کنند.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: