• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-1995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

احداث مجتمع دامداری در اردستان

معاون فرماندار اردستان از ختصاص زمینی به مساحت ۴۰هکتار به ساخت مجتمع دامداری های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، محمدتقی کیانی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذائی شهرستان با بیان اینکه یکی از مشکلات و دغدغه مردم شهرستان به ویژه شهروندان اردستان انتقال احشام از داخل فضای شهری به بیرون از محیط زندگی شان است، اظهار کرد: ایجاد مجتمع های دامداری بهترین راهکار برای مرتفع کردن این مشکل است.

وی با اشاره به اینکه برای احداث مجتمع دامداری های شهرستان ۴۰ هکتاز زمین در نظر گرفته شده است، افزود: در این زمینه ۸۵ نفر متقاضی وجود دارد که در مرحله استعلام و گرفتن مجوزهای لازم هستند.

معاون فرماندار اردستان تصریح کرد: شهرستان اردستان تنها یک کشتارگاه مشترک دام دارد که آن هم مشکلات زیادی دارد. یکی از نیازها و مشکلاتی که کشتارگاه دارد اتاق پیش سرد است که با اختصاص یک میلیارد ریال به زودی ساخته خواهد شد.

کیانی تهیه دستگاه شوکر، بازسازی محوطه و مجموعه کشتارگاه را از دیگر مشکلات اساسی کشتارگاه اردستان بیان کرد و افزود: این مشکلات نیازمند اعتباری دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که با توجه به اینکه کشتارگاه در اختیار شهرداری های اردستان و زواره قرار دارد باید با برنامه ریزی مناسب در چند مرحله مشکلات آن رفع شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: