• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اصفهان میزبان هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری

دبیر اجرایی هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری گفت: توسعه، بهسازی، بازسازی، باززنده سازی و بازآفرینی در مناطق و سکونت گاه‌ها و بافت‌های ناکارآمد از اهداف هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری خواهد بود.

امیرمسعود سامانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، اظهار کرد: هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری در شش محور اصلی و با تمرکز بر موضوعات تخصصی از جمله معماری، شهرسازی، عمران، محیط زیست، صنعت، ساختمان، IT و حمل و نقل و ترافیک برگزار می‌شود.

وی افزود: محور پیشنهادی و تخصصی این همایش نیز بازآفرینی شهری در توسعه پایدار شهری و با تمرکز بر مفهوم بازآفرینی به عنوان سیاستی جدی در زیر مجموعه‌های متولی مثل وزارت راه و شهرسازی و مدیریت شهری دنبال خواهد شد.

دبیر اجرایی هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری ادامه داد: توسعه، بهسازی، بازسازی، باززنده سازی و بازآفرینی در مناطق و سکونت گاه‌ها و بافت‌های ناکارآمد از اهداف این کنفرانس خواهد بود.

سامانی با اشاره به برگزاری شش دوره از این کنفرانس در شش دوره گذشته، تصریح کرد: این کنفرانس مورد توجه مسئولان و مدیران شهری و استانی سراسر کشور بوده و همواره پژوهشگران و اساتید دانشگاهی نگاه ویژه‌ای به این کنفرانس دارند.

وی تاکید کرد: تاکنون 245 مقاله به این کنفرانس ارسال شده است و در روزهای آینده این میزان به 260 مقاله خواهد رسید و سپس داوری مقالات آغاز می‌شود که با رد برخی از مقالات تعداد 200 تا 210 مقاله در کنفرانس مطرح خواهد شد.

دبیر اجرایی هفتمین کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری خاطرنشان کرد: وزیر راه و شهرسازی و معاونان ایشان از مهمانان ویژه این کنفرانس هستند، همچنین مدیران شهری و استانداران نیز حضور خواهند داشت، علاوه بر این افراد اساتیدی از دانشکده شهرسازی دانشگاه صنعتی دورتموند نیز از سخنرانان این کنفرانس خواهند بود.

به گزارش ایسنا، این کنفرانس 23 و 24 آذرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

کد خبرنگار:13023

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: