• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-12595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امید به دل کارگران شرکت فولاد کویر آران و بیدگل بازگشت

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: با رایزنی با وزیر جدید صنعت٬ معدن و تجارت و همچنین مدیر شرکت فولاد کویر برای بازگشت کارگران اخراجی٬ امید به دل کارگران فولاد بازگشته است.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: شرکت فولاد کویر با هدف اشتغال زایی در آران و بیدگل شروع به فعالیت کرد ولی با گذشت چندسال با مشکل تامین مواد اولیه روبرو شد و پس از چند ماه به علت رفع نشدن مشکلات تعدادی از کارگران خود را به مرخصی فرستاد.

وی افزود: حمایت از صنعت وظیفه دولت‌ها است به ويژه بخش خصوصی که با کمترین امکانات باید با بخش دولتی رقابت نابرابری داشته باشد و شرکت فولاد از این قضیه مستثنی نبود لذا با مشکلات تولید خود تصمیم به بیرون کردن تعدادی از کارگران گرفت تا وضعیت بازار و تولید بهتر شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل خاطر نشان کرد: در جلسات متعددی که با وزير صنعت برگزار کردیم، پیشنهادات قبلی مبنی بر عرضه شمش فولاد به فولاد کویر توسط شرکت فولاد خوزستان به توافق رسیدیم و این شرکت تعهد تامین مواد اولیه را داد وبه زودی این مشکل مرتفع خواهد شد.

ساداتی نژاد افزود: در چند روز اخیر هم شاهد حرکتهای از طرف شرکت فولاد مبنی بر باز گرداندن کارگران قبلی دیده شده که جای بسی خوشحالی است ومی توان گفت امید به دل کارگران شرکت فولاد بازگشته است.

وی گفت: حمایت از بخش‌های خصوصی به اشتغال پایدار منجر می‌شود در حالی که با مشکلات عدیده اقتصادی روبرو هستیم و به دنبال اقتصاد مقاومتی هستیم این کار بهترین حمایت و تشویق برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: