• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-13095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هدیه65 میلیارد ریالی بانوی نیکوکار کاشانی برای ساخت بیمارستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از اهداءکمک 65 میلیارد ریالی یک بانوی نیکوکار برای مشارکت در ساخت بیمارستان بقیه الاعظم این شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، ابراهیم کوچکی اظهار کرد: یکی از شاخص های توسعه جوامع، بهبود امکانات بهداشتی درمانی و ارتقای کیفیت آن است که دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این راستا به برکت وجود خیرین سلامت گام های خوبی را برداشته است.

به گفته وی، انسیه سادات فقیه، در شب میلاد حضرت پیامبر اکرم (ص)، تامین سرمایه برای ساخت و راه اندازی دو بخش جراحی1 و 2 بیمارستان بقیه الاعظم کاشان را پذیرفته است.

کوچکی با اشاره به پیشینه نیکوکاری خانم فقیه تصریح کرد: این بانوی کاشانی از خیرین مدرسه ساز کاشان است که پیش از این به یادبود همسر مرحومش دکتر حسن تبریزی که از پزشکان حاذق و دلسوز کاشان بود، دو باب واحد آموزشی ساخته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، افزود: بیمارستان بقیه الله اعظم کاشان با ظرفیت 350 تخت در مقابل مصلی در بلوار امام رضا (ع) در حال ساخت می باشد.

وی، ضمن تقدیر از مشارکت خیرین در حوزه بهداشت و درمان گفت: وجود خیرین سلامت از افتخارات منطقه .کاشان است و اقدامات نیکوکاران طبق اولویت ها و نیازهای دانشگاه علوم پزشکی عملیاتی می شود


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: