• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-13295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پرداخت وام اشتغال تا ۱۲۰ میلیون به مددجویان کمیته امداد

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: اعتبار اشتغال زایی امسال استان اصفهان با افزایش چشمگیر به ۱۷۰ میلیارد تومان رسید.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران وبیدگل، حمیدرضا شیران در حاشیه بازدید از کمیته امداد آران و بیدگل اظهار کرد: با رشد خوبی که اعتبارات اشتغال امسال داشته است میزان وام اعطایی به مددجویان هم تا ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی افزود: اشتغال زایی، خوکفایی واستقلال کاری مددجویان از اهم اهداف امداد می‌باشد که در چند سال گذشته این هدف با جدیت و روال سریع تری در حال انجام است تا ضمن حفظ کرامت مددجو به استقلال و اشتغال مددجو بیانجامد.

شیران به حوزه امداد آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: در شهری هستم که از نظر ظرفیت انسانی دارای شهرهای ممتاز کشوری است و زنده بودن شهر از ویژگی های ممتاز است که دلیل عمده فعالیت و حضور مردم بیش از مسئولان در کارها است و دلیل بعد تعداد خیرین زیاد آران و بیدگل است.

وی افزود: اعتبارات آران و بیدگل نسبت به سال قبل رشد سه برابری داشته است و این با تلاش مردم ومسئولان بوده است و در بحث انسانی واشتغال زایی رشد خوبی در آران و بیدگل دیده می‌شود هرچند جای کار بیشتری دارد.

مدیرکل امداد استان اصفهان گفت: اعتبارت دولتی در حوزه اشتغال نقش خوبی دارد و در سال جاری ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی و ۶۰ میلیارد تومان اعتبار از منابع امدادی تأمین شده است و رشد خوبی نسبت به سال های گذشته داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: