• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 969-13895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معلولیت، پایان زندگی نیست

رییس اداره بهزیستی آران وبیدگل گفت: هفته گرامیداشت معلولان فرصت مناسبی است تا ثابت شود علی رغم محدودیت معلولان آنها توانایی بزرگی در مدیریت زندگی دارند ومعلولیت پایان زندگی نیست.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران وبیدگل، حیدر ایمانیان به مناسبت هفته معلولان اظهار کرد: درک  شرایط ونیازهای معلولان بزرگترین کمک به این عزیزان است وآنها محتاج ترحم نیستند وباید برای حضور این عزیزان در جامعه بیشتر تلاش کرد.

وی افزود: اولین قدم در کمک به معلولان فراهم کردن زیر ساختها برای حضورشان در فعالیت های اجتماعی و برعهده گرفتن نقشهای اجتماعی است تا توان وهنر خود را عرضه کنند.

ایمانیان با اشاره به برخی مشکلات معلولان آران وبیدگل گفت: بدیهی ترین نیاز این عزیزان دسترسی آسان به فضاهای شهری و حضور پویای آنان است و مناسب سازی معابر برای رفت وآمد مهمترین دغدغه حضوری آنها است.

رییس اداره بهزیستی آران وبیدگل تصریح کرد: در شهر معلولان زیادی هستند که با وجود معلولیت دارای توانایی شگرفی در زمینه های زندگی هستند وباید با تقدیراز آنها زمینه حضور فعال تر ایشان را فراهم کنیم و الگویی نو از این عزیزان برای جوانان بسازیم تا جایگاه وشأن معلول حفظ شود.

وی گفت: در راستای حضور فعال تر معلولان یک مسابقه عکاسی با موضوع شهر بدون مانع در سطح شهرستان برگزار می شود تا توجه مردم به مشکلات معلولین بیشتر و قدمی در رفع مشکل آنها برداشته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: