• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-2088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حمیدرضا شمس: بازی های سختی پیش رو داریم

حمیدرضا شمس گفت: تیم امید از آمادگی خوبی برخوردار است و اگر از یکی از دو مسابقه باقی مانده پیروز از میدان بیرون بیاییم جایگاه مان در جدول تثبیت خواهد شد.

سرمربی تیم امید هیئت بسکتبال استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا_منطقه اصفهان در خصوص مسابقات لیگ بسکتبال اظهار کرد: اکنون در مقام دوم جدول مسابقات لیگ ایستاده ایم. تیم امید از آمادگی خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اگر از یکی از دو مسابقه باقی مانده پیروز از میدان بیرون بیاییم جایگاه مان در جدول تثبیت خواهد شد، تصریح کرد: بازی با تیم های هیئت بسکتبال کردستان و آرارات تهران در هفته آینده دشوار خواهد بود، اما فکر می کنم بتوانیم بازی های خوبی ارایه دهیم و پیروز میدان باشیم.

وی، دلیل شکست تیمش در مقابل تیم اراک را کمبود بازیکن دانست و گفت: متاسفانه در رقابتی که با تیم اراک داشتیم سه بازیکن از تیم مان مصدوم بودند و با کمبود بازیکن مواجه شدیم، اما در همان بازی نیز تیم امید بازی قابل قبولی ارایه داد.

سرمربی تیم امید هیئت بستکبال استان اصفهان افزود: اگرچه بازی های سختی پیش رو داریم، اما اکنون بازیکنان تیم بسیار با انگیزه هستند و تمرینات هم به خوبی انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: