• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-1592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حجت‌الاسلام تقوی:

دانشجو و دانشگاه فرصت هستند نه تهدید

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: دانشگاه اصفهان 35 امام جماعت داشت و همه برنامه‌های دینی و فرهنگی‌اش به خوبی برگزار می‌شد پس چرا بعضی این همه خوبی را نمی‌بینند، دانشجو و دانشگاه فرصت هستند نه تهدید.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، حجت‌الاسلام علی تقوی امروز (چهارشنبه) در مراسم "تودیع و معارفه رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان"، اظهار کرد: متأسفانه برخی دانشگاه‌ها را تهدید می‌دانند که این امر نشان می‌دهد که این افراد چیزی از ماهیت واقعی دانشگاه نمی‌دانند. شک نکنید که دانشگاه فرصت است. جوان‌هایی که امروز در دانشگاه‌ها هستند جزو بهترین‌ها هستند که آینده ایرانی اسلامی را رقم خواهند زد.

وی بابیان اینکه این‌همه اتفاقات خوب در دانشگاه‌ها می‌افتد که برخی نمی‌بینند، گفت: دانشگاه اصفهان 35 امام جماعت داشت و همه برنامه‌های دینی و فرهنگی‌اش به خوبی برگزار می‌شد پس چرا بعضی این همه خوبی را نمی‌بینند. البته دیدن خوبی‌ها چشم بصیرت می‌خواهد.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با بیان اینکه دانشگاه و دانشجو باید فرصت تلقی شوند نه تهدید، ادامه داد: به جوانان دانشگاهی که آینده‌سازان ایران اسلامی هستند باید بها داده شود.مقام معظم رهبری فرمودند" شما باید مبلغان خوبی برای دانشگاه‌ها باشید". البته بنده ضعف‌هایی داشتم، اما این ضعف‌ها بیان نشد. همیشه سعی کردم در فضای کاری‌ام محبت و  دوستی حاکم باشد که به لطف خدا این مهم محقق هم شد.

رییس سابق دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان، خاطرنشان کرد: امیدوارم آقای جوادی که از مدیران موفق بوده است در این سمت هم موفق باشد. برای بنده کار در استان اصفهان افتخار بود و این را باید اعتراف کنیم که کار مدیریتی در اصفهان سخت است چون مطالبات حداکثری است.

همچنین حجت‌الاسلام شاه‌نظری- معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان در این مراسم گفت: حجت‌الاسلام تقوی در این مدت که ریاست دفاتر نهاد را بر عهده داشتند با صبر و حوصله و پختگی در سمت خودشان ایفای نقش کردند و امروز این وظیفه بر دوش حجت‌الاسلام جوادی گذاشته شده است که امیدواریم ایشان هم با همین ویژگی‌ها در سمت جدید خود موفق باشند.

وی افزود: از اول انقلاب تاکنون به جوانان بها داده شده است و دانشگاه محلی است که امکانات لازم را در اختیار جوانان می‌گذارد تا آن‌ها که سرمایه‌های معنوی و آینده‌سازان جامعه هستند بتوانند توانایی‌های خود را به منصه ظهور برسانند.  

معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان خاطرنشان کرد: واقعاً یک همت و خلوص لازم است تا بتوان در عرصه دانشگاه به موفقیت رسید. اگر انسان بتواند خلوص پاک را مدنظر داشته باشد با کمک خداوند به موفقیت‌های لازم در تمام شئون زندگی دست پیدا خواهد کرد. 

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا جوادی به عنوان رییس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اصفهان منصوب و از خدمات حجت‌الاسلام و المسلمین علی تقوی تقدیر شد.

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: