• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-2888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شمس:

ته مانده‌های فوتبال به فوتسال می‌رسد/شانس محمدی بیشتر از صمیمی است

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان مورد نامزدی سپهر محمدی و علیرضا صمیمی برای کسب عنوان بهترین دروازه بان جهان گفت: علیرضا صمیمی سال گذشته چهارمین دروازه بان برتر جهان شناخته شد و نسبت به سپهر محمدی در جهان شناخته شده تر است اما سپهر محمدی امسال بسیار خوب کار کرده است و شانس انتخاب او نسبت به صمیمی  بیشتر است.

حسین شمس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان اظهار کرد: باتوجه به اینکه مس سونگون 5 امتیاز از ما بالاتر است و سه هفته تا پایان لیگ مانده نمی‌توان از الان به قطعیت گفت گیتی پسند در هفته پایانی قهرمان می‌شود. باید دید که تیم‌های شهروند ساری و مقاومت البرز در بازی مقابل مس چه نتایجی کسب خواهند کرد تا در نهایت در بازی پایانی بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی در مورد بازی با فرش آرا مشهد گفت: باید بگویم که این تیم چندین سال است که در لیگ برتر حضور دارد و دارای مدیریت و کادر فنی خوبی است. بازیکنانی مثل قدرت بهادری و مصطفی طیبی می‌توانند بازی خوبی برای این تیم انجام دهند اما ما تلاشمان را می‌کنیم تا با کسب بهترین نتیجه به اصفهان برگردیم.

 مربی تیم فوتبال گیتی پسند در پاسخ به این سؤال که سپهر محمدی و علیرضا صمیمی هردو نامزد کسب بهترین دروازه بان جهان شده‌اند و به عقیده شما در حال حاضر کدام یک شایسته کسب این عنوان است؟ گفت: انتخاب این دو نفر به رأی دهندگان بستگی دارد. در حال حاضر در ایران 5 تا 6 نفر می‌توانند رأی بدهند و در کل دنیا 160 نفر، اما باید لابی شود تا رأی دیگر کشورها به این دو نفر باشد.

شمس اضافه کرد: علیرضا صمیمی سال گذشته چهارمین دروازه بان برتر جهان شناخته شد و نسبت به سپهر محمدی در جهان شناخته شده تر است. اما سپهر محمدی امسال بسیار خوب کار کرده است و با عکس العمل هایی که از خود به نمایش گذاشته، شانس انتخاب او نسبت به صمیمی  بیشتر است.

وی در مورد صحبت‌های تاج مبنی بر اینکه نباید فوتسال را با فوتبال مقایسه کرد، گفت: فدراسیون فوتبال مانند یک پدر است و فوتبال و فوتسال فرزندان این پدر؛ حال اگر یکی از این فرزندان را به مدرسه غیر انتفاعی با تمام امکانات بفرستیم و فرزند دیگر را با کفش‌هایی پاره و لباس‌های کهنه به یک مدرسه دولتی بفرستیم، تبعیض قائل شده‌ایم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند تصریح کرد: در حال حاضر تبعیض، فوتسال را نابود کرده است. در فدراسیون فوتبال بهترین‌ها برای فوتبال است و ته مانده‌های فوتبال به فوتسال می‌رسد. افراد کمیته فوتسال باید از جنس فوتسال باشند تا مشکلات فوتسال را درک کنند و امیدوارم چنین روزی برسد.

کد خبرنگار: 13026

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: