• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-4788-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نفس‌های فوتبال ساحلی استان اصفهان به شماره افتاده!!!

استان اصفهان که از بدو شروع رشته جذاب و پر هیجان فوتبال ساحلی در لیگ‌های مختلف ایران حضور داشت و همیشه جز مدعیان بود، در حال حاضر با مشکل برزگی رو به روشده است که خاطر خانواده فوتبال ساحلی ایران را جریحه دار کرده است.
به گزارش ایسنا منطقه اصفهان، استان اصفهان که از بدو تأسیس فوتبال ساحلی ایران در حالی که زیر ساخت‌ها و امکانات درستی در این رشته نداشت اما در رده‌های مختلف سنی مسابقات قهرمان کشوری و لیگ‌های کشوری همواره جز مدعیان بود، در این میان آنچه اصفهان را به سمت سکوهای بالای قهرمانی کشور سوق می‌داد کاردانی مدیران و مسئولین استان بود.

شرایط فوتبال ساحلی در طی دو سال اخیر در مسیر دیگری افتاد و تیم‌های اصفهانی در جاده سقوط گام برداشتند، بی توجهی به این شرایط و نبود راهکارهای مناسب برای حل مشکلات فوتبال ساحلی استان به جایی رسیده که متاسفانه امسال شرایط به معنی واقعی کلمه سخت شده است. اصفهان که روزی 4 نماینده درلیگ برتر کشور داشت امسال تنها یک به یک نماینده بسنده کرد آن هم بدون اسپانسر.

در این میان تلاش‌ها برای جذب اسپانسر از هر سو قوی‌تر به سمت جلو برداشته شد تا در نهایت نام تیم اصفهان به تیم "صنعت فرش حداد" ختم شد و از لیگ دسته یک به لیگ برتر کشور صعود کرد.


ورزشکاران این رشته که می‌رفتند تا دوباره جان بگیرند با مشکل تازه و اساسی دیگری روبرو شدند چرا که تنها زمین فوتبال ساحلی استان به مناقصه گذاشته شد، خبری مأیوس کننده که ریشهٔ کهن فوتبال ساحلی استان اصفهان را می‌خشکاند.

زمین ناژوان از همان ابتدای شروع فوتبال ساحلی اصفهان همانند مادری ورزشکاران این رشته را در دل خود جا داد و ورزشکاران فوتبال ساحلی استان اصفهان همگی خاطراتی سرشار از شادی، تجربه به واسطه مصاف با رقبای خود دارند تنها زمینی است که اکثر رشته‌های غیر فوتبالی همانند کشتی، هندبال، والیبال و.... در آن فعالیت دارند و ورزشکاران بزرگی را به فوتبال ساحلی کشور معرفی کرده است و میزبانی مسابقات مهم کشوری را نیز داشته است.

کاش مسئولین ورزشی وغیر ورزشی استان که در به مناقصه گذاشتن این زمین نقش دارند به این نکته توجه می‌کردند که ورزشکاران کم بظاعت فوتبال ساحلی با حداقل امکانات این مجموعه پرچم افتخارات استان اصفهان را بر افراشته می‌کردند و علیرغم پیگیری‌های رییس هیئت فوتبال نتوانسته‌اند احقاق حق کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: