• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-5288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

چرخابی: مهم‌ترین بازی سپاهان هفته آینده است

حسین چرخابی گفت: پارس جنوبی جم یکی از رقبای سپاهان برای کسب سهمیه است و سپاهان با پیروزی مقابل این تیم می‌تواند دومین پیروزی متوالی خودش را کسب کند و به کسب سهمیه نزدیک شود.

این کارشناس فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا_منطقه اصفهان، با بیان این که سپاهان در نیم فصل اول تجربه کافی را به دست آورد، اظهار کرد: در بازی مقابل پدیده، سپاهان با تغییرات و سبک بازی متفاوتی به میدان آمد و خوب بازی کرد که با گل زدن مزد بازی خوب خود را گرفت.

وی ادامه داد: در بازی سپاهان مقابل پدیده نقصی ندیدم و تیم برتر میدان بود، حتی می‌توانست به جای چهار گل بیشتر گل بزند و پدیده شانس آورد که تیرک های دروازه‌اش در چندین صحنه ناجی آنها شد.

این کارشناس فوتبال تصریح کرد: پدیده سنگین‌ترین شکست را به سپاهان تحمیل کرد، اما در این بازی با غرور و بدون چیدمان صحیح مقابل سپاهان ظاهر شد و می‌خواست همانند بازی رفت بازی کند که تاوان بازی باز را جلوی سپاهان داد.

چرخابی در مورد عملکرد دروازه بان جدید سپاهان ابراهیم عالمه، افزود: نمی‌توان با یک بازی ارزیابی مناسبی داشت، اما این دروازه بان با جایگیری مناسب، تعامل با خط دفاعی و جایگیری خوب توانست از خود عملکرد مثبتی نشان دهد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین بازی سپاهان هفته آینده مقابل پارس جنوبی جم است، خاطرنشان کرد: این تیم یکی از رقبای سپاهان برای کسب سهمیه است و با پیروزی مقابل این تیم می‌تواند دومین پیروزی متوالی خودش را کسب کند و به کسب سهمیه نزدیک شود.

سرمربی اسبق سپاهان با تاکید بر اینکه کادر فنی و بازیکنان سپاهان باید غرور را کنار بگذارند، گفت: سپاهان باید از سونوشت پدیده که با غرور پا به میدان گذاشت درس بگیرد و در باد این پیروزی نرود، سپاهان در هفته آینده نباید غرور داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را مقابل پارس جنوبی بگیرد.

چرخابی خاطرنشان کرد: تیم‌های لیگ برتر ایران به سه دسته تقسیم می‌شوند که پرسپولیس در دسته اول جای دارد و اگر مشکلی برایش پیش نیاید، می‌تواند با اختلاف قهرمان شود. دسته سوم استقلال خوزستان، نفت تهران و سپیدرود رشت هستند که برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگند و دسته سوم دیگر تیم‌های لیگ هستند که برای کسب سهمیه مبارزه می‌کنند.

کدخبرنگار:13026


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: