• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-8995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آتش نشانی اردستان کمبود نیروی انسانی دارد

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی اردستان گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 1200 مورد تماس با آتش نشانی اردستان گرفته شده که 54 مورد آن عملیات حریق و 34 مورد آن حادثه بوده است.

حسین یزدانیان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در اردستان، با بیان اینکه اردستان دارای چهار خودرو آتش نشانی بوده و دو مورد آن فرسوده است، اظهار کرد: اردستان در کنار جاده ترانزیت قرار گرفته و با توجه به خدمات امداد جاده ای مستلزم نیرو و امکانات لازم هستیم.

وی تصریح کرد: تجهیزات نسبتا خوبی در چند سال اخیر به این اداره اضافه شده، اما هنوز کمبودهای زیادی وجود دارد که دستیابی به آنها حمایت ویژه را طلب می کند. نداشتن ماشین پیشرو، نداشتن لباس نسوز و هیدرولیک، نداشتن موتور آتش نشانی از جمله کمبود های اساسی این واحد است.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی اردستان با بیان اینکه از جمله مشکلات این سازمان کمبود نیروی انسانی است، افزود: شش نفر در آتش نشانی اردستان فعالیت دارند به همین دلیل این واحد با کمبود نیروی انسانی روبرو است.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی اردستان با بیان اینکه نیازمند تجهیزات و دستگاه های آتش نشانی مدرن هستیم، افزود: مستندسازی از اقدامات آتش نشانی، پاسخ دهی به مراجعین و بازدید از اماکن و مساجد، آموزش بیش از 500 دانش آموز، آموزش و اطلاع رسانی عمومی در رسانه ها جهت پیشگیری از حوادث و رعایت اصول ایمنی و پیگیری جهت تجهیزات و کمبودهای واحد آتش نشانی از جمله اقدامات این ارگان است.

1445953973591_telisna3.jpgانتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: