• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-9295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دستگیری 46 شکارچی متخلف در کاشان

ريیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری 46 نفر شکارچی متخلف از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در کاشان و به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست کاشان، محمود قهرمانی اظهار کرد: در شش هزار ساعت گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست در مناطق آزاد و حفاظت شده این شهرستان این تعداد متخلف به همراه هشت قبضه اسلحه مجاز، پنج قبضه اسلحه غیرمجاز به همراه تعدادی فشنگ و ابزار شکار دستگیر شده اند.

ريیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان  گفت: در راستای آموزش و ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، هشت هزار دانش آموز کاشانی در طرح ملی محیط بان و محیط یار از 120 واحد آموزشی مشارکت دارند.

قهرماني افزود: 413 واحد صنعتی نیز مورد پایش زیست محیطی قرار گرفت که در نتیجه 139 اخطاریه زیست محیطی صادر شد. همچنین با انجام 15 پایش شبانه، شماری از واحدهای صنعتی با توجه به برطرف کردن معضلات زیست محیطی و رعایت ضوابط از فهرست صنایع آلاینده خارج شدند.

وي گفت: طی 9 ماه اول سال جاری، 273 پروانه احداث، بهره برداری و توسعه برای واحدهای صنعتی و خدماتی در این شهرستان صادر شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: