• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ثبات شغلی با ایجاد رونق اقتصادی در کشور

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: با ایجاد رونق اقتصادی در کشور افرادی که اشتغال خود را از دست داده اند، می توانند دوباره شاغل شوند.

عبدالوهاب سهل آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، در خصوص اعتراضات اخیر مردم به مشکلات اقتصادی اظهار کرد: اعتراضات ممکن است مربوط به بیکاری جوانان باشد و صنایع باید فعالیت های بیشتری را در رابطه با اشتغال انجام دهند.

وی افزود: گرفتاری های صنعتی، مسایل اقتصادی، بدهی ها و مالیات همواره گریبانگیر صنعتگران کشور بوده است، اما به عنوان نمایندگان صنعت کشور برنامه ها و پیشنهادهایی را به دولت ارایه داده ایم تا واحدهای صنعتی فعال تر و از حالت رکود خارج شوند.

رییس اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه پیگیری های لازم برای اجرای پیشنهادات از قبل انجام شده و ارتباطی با اعتراضات ندارد، اضافه کرد: دولت و مجلس نیز برای حل مشکلات اقتصادی و فعال تر شدن صنایع همراهی کرده اند و امیدواریم هر چه زودتر شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

وی با بیان اینکه به عنوان نمایندگان صنعت کشور، خود را در موضوع اشتغال مدیون مردم می دانیم، خاطرنشان کرد: در صورتی که واحدهای تولیدی فعال شوند و تولید رونق گیرد و ظرفیت تولید افزایش یابد، به طور قطع اتفاقات خوبی برای اقتصاد خواهد افتاد.

وی با بیان اینکه نقش اشتغال در اقتصاد کشور بسیار موثر است، گفت: با ایجاد رونق اقتصادی در کشور افرادی که اشتغال خود را از دست داده اند، امکان بازگشت دوباره به شغل هایشان را خواهند داشت.

کد خبرنگار: 13017
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: