• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حجت الاسلام و المسلمین شیرازی:

هر توطئه ای علیه ملت ایران به ضرر خود دشمنان است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گفت: هر روز اعلام می‌کنند، می‌خواهیم تحریم جدیدی را برای ملت ایران آغاز کنیم، در حالی که ملت ایران را نشناخته‌اند. ملت ایران یک بار دیگر به دنیا نشان داد که پای انقلاب ایستاده است و تحریم، گرانی و سختی را تحمل می‌کند.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین شیرازی امروز (پنج شنبه) در راهپیمایی مردم اصفهان ظهار کرد: ملت ایران ملتی بیدار و با بصیرت است و ۴۰ سال زن، مرد، پیر و جوان پای ارزش‌های انقلاب ایستاده‌اند.
 
وی افزود: دشمنان از روزهای شکل گیری انقلاب اسلامی و تأسیس جمهوری اسلامی ایران، تمام توان خود را به کار گرفتند تا این نظام و انقلاب و ملت ایران را چه با تهاجم نظامی و چه با غائله آفرینی در شهرهای مختلف در صدر انقلاب و چه در بحث تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی و تشدید تحریم‌ها مورد خدشه قرار دهند.
 
وی تصریح کرد: ملت ایران در بزنگاه‌هایی که دشمن خواست او را تهدید کنند، با تمام قدرت وارد میدان شد و عظمت ملت ایران به جهانیان ثابت شد تا جهانیان بدانند ملت ایران عقب‌نشینی نمی‌کنند و در دوران انقلاب آن‌ها امتحان شده‌اند.
 
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی اظهار کرد: مردم خونگرم، انقلابی و شهید پرور اصفهان در جنگ هشت ساله پای علم انقلاب و زیر چتر ولایت ایستادند و بیشترین شهید را دادند، اما دست از انقلاب برنداشتند.
 
وی گفت: پس از رحلت امام در بحث تهاجم فرهنگی دشمن خواست اعتقادات ملت ایران را مورد هدف قرار دهد اما در جنگ عظیم تبلیغاتی نتوانست روحیه ملت را از آن‌ها بگیرد و مردم ایران تا پای جان ایستادند و بر دنیا ثابت کردند که نسل‌های پس از انقلاب با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند و همان عشقی که در جنگ هشت ساله بود را در نبرد با تکفیری‌ها نشان دادند.
 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس تاکید کرد: شهدای این استان که در عراق و سوریه شهید شدند، ثابت کردند که هرکجا حرم و حریم اهل بیت (ع) در خطر باشد، ملت ایران برای دفاع از آرمان‌های خود وارد صحنه می‌شود و از هیچ تهدیدی نمی‌هراسد.
 
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی افزود: دشمنان برخی مسائل دیگر همچون بحث سعد حریری در لبنان و بحث یمن را در منطقه اعلام کردند و این‌ها مباحثی بود که دشمن دنبال کرد تا بتواند شکست خود را در سوریه و عراق بپوشاند، ولی باز هم موفق نبود. در فلسطین پایتخت اسرائیل را بیت المقدس اعلام کردند تا از این طریق بتوانند در دنیا شکست خود را بپوشانند و به نیرنگ جدیدی نیز دامن زده باشند، که در همه آن‌ها شکست خوردند.
 
وی با بیان اینکه ملت ایران در امتحان سال 88 سربلند بیرون آمد و حماسه ۹ دی سال ۱۳۸۸، همه طرح‌های بیست ساله دشمن را در هم ریخت، اظهار کرد: حضور ملت در سراسر کشور این حرکت را شکست داد و احمق‌ها تصور کردند در سال ۹۶ و آن هم در روزهایی که ملت خود را برای گرامیداشت ۹ دی آماده می‌کردند، می‌توانند با حرکت‌هایی در برخی شهرها وارد صحنه شوند.
 
وی با بیان اینکه ابرقدرت‌های احمق دنیا تصور کردند که کار انقلاب تمام است و در اتاق در بسته نشسته‌اند و تبلیغات می‌کنند و خود نیز تحت تأثیر آن قرار گرفته‌اند، افزود: ملت ایران یک بار دیگر به دنیا نشان داد که پای انقلاب ایستاده است و تحریم، گرانی و سختی را تحمل می‌کند. از سال ۵۷ تحریم برقرار شد و روز به روز بدتر شد. هر روز اعلام می‌کنند، می‌خواهیم تحریم جدیدی را برای ملت ایران آغاز کنیم، در حالی که ملت ایران را نشناخته‌اند.
 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس، با اشاره به اینکه تنها شهید شاه سنایی نیست که سینه خود را سپر می‌کند بلکه همه ملت ایران همین است، گفت: ملت ایران بسیجی است و بسیجی هرگاه احساس خطر کند، پای ارزش‌های انقلاب می‌ایستاد.
 
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی افزود: این ملت امروز آمده است اعلام کند همه ما سجاد شاه سنایی هستیم و پای آرمان‌های انقلاب سر می‌دهیم؛ اما اجازه نمی‌دهیم به خط ولایت و امام‌ آسیب برسد.
 
وی خطاب به مسئولین نظام گفت: آستین‌ها را برای خدمت به این مردم بالا بزنید و باید دست و پای تک تک مردم را بوسید، اگر مسئولین مثل مردم پای حرف ولایت و ارزش‌ها بایستند، ما زودتر می‌توانیم به اهداف خود برسیم.
 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس اظهار کرد: ملت ایران، ملتی است که پای آرمان‌های انقلاب ایستاده است و همه سختی‌ها را تحمل کرده است. آنچه امروز داریم به پشتوانه مردم است و اگر مردم نبودند امروز نه نظام و نه ارگان‌ها وجود نداشتند.
 
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی خطاب به دشمنان تاکید کرد: چشم‌های خود را باز کنید و حضور مردم ایران را ببینید و تصور نکنید این انقلاب شکست می‌خورد و هر توطئه ای که علیه ملت ایران انجام داده‌اید به ضرر خودتان است.
 
وی با بیان اینکه ما امروز آمده‌ایم به شما اعلام کنیم که فرمان و فریاد امام بنیانگذار جمهوری اسلامی است و ما این فریاد را با تمام وجود بیان می‌کنیم، اظهار کرد: آمریکا، کانادا، اسرائیل، انگلیس و عربستان بداند اگر بخواهند در مقابل دین، آرمان‌ها و کشور ما و ارزش‌های ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آن‌ها می‌ایستیم و کاخ سفید و سردمداران طاغوت کشورها را که علیه آرمانهای ما حرکت کنند به خاک ذلت خواهیم کشاند.
 
نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس با تاکید بر اینکه ما امروز شعار نمی‌دهیم، گفت: نیروی قدس اعلام کرد ما سه ماه دیگر پایان داعش را اعلام می‌کنیم و این اتفاق افتاد و ملت ایران آن را اثبات کرد و امروز با همین تجربه ای که از ملت ایران داریم، اعلام می‌کنیم چه داخلی‌ها و چه خارجی‌ها با ملت ایران شوخی نکنید و اگر بخواهید روی ارزش‌ها و خون شهدا پای گذارید به شما نشان خواهیم داد که ملت ایران شوخی بردار نیست.
 
حجت الاسلام و المسلمین شیرازی در پایان خاطر نشان کرد: به زودی خواهید دید که انتقام این حرکت ابلهانه ای را که در ایران آغاز کردید، خواهیم گرفت و بار دیگر به دشمنان نادان و جاهل نظام جمهوری اسلامی نشان خواهیم داد که ملت ایران مرد میدان هستند و از شهادت نمی‌هراسند و تا خون در بدن دارند، پای خط ولایت ایستاده و از امام و مقام معظم رهبری حمایت خواهد کرد.
 
به گزارش ایسنا؛ در تظاهرات امروز مردم اصفهان در 14 دیماه، تجمع کنندگان در میدان انقلاب در پایان راهپیمایی خود قطعنامه ای صادر کردند و همچنین در این راهپیمایی پیکر شهید سجاد شاه سنایی پس از اقامه نماز، تشیع و در گلستان شهدا اصفهان به خاک سپرده شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: