• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار اصفهان:

خدمات قوای سه گانه باید در جامعه جاری و ساری شود

استاندار اصفهان گفت: خدمات قوای سه گانه باید در جامعه جاری و ساری شود و امید جوانان به حل مشکلات افزایش یابد و با ایجاد امید در سایه همدلی، کار و تلاش، شرایط را برای توسعه و پیشرفت و اشتغالزایی فراهم کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در گردهمایی ائمه جمعه استان اظهار کرد: قرار گرفتن در جایگاه خدمت به مردم یک توفیق الهی است و اگر نیت ها خیر باشد فیض الهی نصیبمان خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم باید بدانند اکثر مسئولان خادم و دلسوز ملت و در خدمت آن ها هستند، افزود: دفاع مقدس و خاطرات جنگ و جبهه نشان می دهد که ما ملتی داریم که پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه اتفاقات اخیر نشان می دهد که صرفا فقر و بیکاری و گرفتاری عامل تجمعات اخیر نبوده است، افزود: عمده این مشکلات ناشی از تبلیغات مسموم دشمنان است و باید در این خصوص آسیب شناسی صورت گیرد.

مهرعلیزاده افزود: با توجه به تبلیغات شدید دشمنان و علم به طراحی اغتشاشات باید برنامه ای برای حل مشکلات تدوین شود تا ناخواسته در جهت طراحی دشمنان حرکت نکنیم .
وی با بیان اینکه عده ای از مسئولان تحرک کافی و یا دلسوزی لازم در جهت رفع مشکلات ندارند، افزود: از طرف دیگر، حرکت های ارزنده ای در این مدت از سوی دستگاه های مختلف صورت گرفته است و نباید رقابت های سیاسی موجب کوچک شمردن اقدامات شود تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.

استاندار اصفهان اظهار کرد: بیش از ۹۰ درصد دستگیرشدگان اخیر به دنبال کسب شغل و درآمد و یا متعرض به شرایط اقتصادی نبوده اند بلکه ذاتا به دنبال درگیری و اغتشاش و فتنه گری بوده اند.

وی با مثبت خواندن مطالبه گر بودن و جوان و پویا بودن جامعه ما، افزود: از همین ویژگی می تواند در جهت تحرک، پویایی و توسعه اقتصاد و فرهنگ بهره جست. مقام معظم رهبری در چند سال گذشته مرتب بر تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال تاکید دارند و انصافا کارهای خوبی هم در این خصوص در حال انجام است .

مهرعلیزاده افزود: با وجود اینکه کشور ۸ سال درگیر جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بوده است و در سال های اخیر نیز با تحریم ها و فشارهای سیاسی مواجه بوده است اما با تمام این مشکلات گام های بزرگی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد و قطع وابستگی به درآمدهای نفتی برداشته که همچنان باید ادامه یابد.

وی ادامه داد: کشورهای استکباری که در سرکوب ملت های خود از هیچ جنایتی فروگذار نیستند و دستشان به خون ملت های جهان آغشته است، جمهوری اسلامی ایران را متهم به خشونت و برخورد با اغتشاشگران می کنند، اما ملت ایران بدون توجه به این تبلیغات ، راه خود را با اقتدار و با صلابت پیش می برند.
وی تاکید کرد: نباید جوانان ناامید شوند و خدمات قوای سه گانه باید در جامعه جاری و ساری شود و امید جوانان به حل مشکلات افزایش یابد و با ایجاد امید در سایه همدلی، کار و تلاش، شرایط را برای توسعه و پیشرفت و اشتغالزایی فراهم کنیم.

مهرعلیزاده با بیان اینکه مدیریت استان از مشکلات آگاه است و به دنبال بودجه کافی برای حل مشکلات است، افزود: مشکلات استان از جمله ساماندهی رودخانه، آسیب های اجتماعی و اشتغال در حال پیگیری است و با توجه به اینکه شعار مدیریت استان کار و کار و کار است تلاش خواهیم کرد که مشکلات برطرف شود.

استاندار اصفهان افزود: در انتصابات هیچ مسئله خطی و جناحی مورد نظر قرار نخواهد گرفت و هرکس برای خدا و مردم کار کند از وی استفاده خواهیم کرد چرا که ما آمده ایم کار کنیم.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: