• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اصفهان، فردا در انتظار اولین برف زمستانی

مسئول اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با ورود سامانه‌ای از صبح امروز مناطق غربی بارش برف را شاهد خواهند بود و از روز یکشنبه شهر اصفهان نیز بارش برف را تجربه می‌کند.
   
حسن خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی استان از صبح امروز بارش‌ها از نواحی غربی استان آغاز خواهد شد و سامانه ورودی بر روی مناطق غربی، شمالی، مرکز و جنوب غرب فعال خواهد بود.

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها احتمال بارش برف و باران برای شهر اصفهان در روز یکشنبه وجود دارد هرچند که این بارش‌ها مدت زمان طولانی نخواهد داشت، اما بارش برف را برای فردا در اصفهان پیش‌بینی کرده‌ایم.

مسئول اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: این سامانه مناطق غربی استان را سفیدپوش خواهد کرد. این سامانه روز یکشنبه اواخر وقت از استان خارج می‌شود و صبح دوشنبه مه غلیظ صبحگاهی را خواهیم داشت.

خدابخش با اشاره به اینکه با خروج این سامانه کاهش محسوس دما در سطح استان رخ می‌دهد، تأکید کرد: کاهش 5 درجه‌ای دمای هوا از روز یکشنبه تا چهارشنبه در سطح استان محسوس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، شاخص کیفیت هوای اصفهان بر اساس اعلام پرتال محیط‌زیست استان اصفهان تا ساعات منتهی به 8 صبح امروز با میانگین 120 برای گروه‌های حساس ناسالم است، اما طبق پیش‌بینی هواشناسی با ورود این سامانه و ایجاد ناپایداری کیفیت هوا بهبود خواهد یافت.

کد خبرنگار:13023 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: