• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استفاده از آب خاکستری برای آبیاری فضای سبز نمایشگاه بزرگ اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: در صدد هستیم تا آب فاضلاب را به آب خاکستری تبدیل کنیم و فضای سبز نمایشگاه را از طریق این آب آبیاری کنیم. هم چنین درصد هستیم برق نمایشگاه را در پروژه جدید از انرژی خورشیدی تامین کنیم و در این حوزه خودکفا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، علی یارمحمدیان روز گذشته (شنبه) در نشست خبری افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در نمایشگاه بین المللی اصفهان به تاسیسات برقی و مکانیکی در پروژه بزرگ نمایشگاه اشاره و اظهار کرد: در صدد هستیم تا برق نمایشگاه را در پروژه جدید از انرژی خورشیدی تامین کنیم و در این حوزه خودکفا خواهیم بود.

وی افزود: هم چنین با توجه به شرایط خشکسالی و منابع محدود آبی در استان اصفهان، در صدد هستیم تا آب فاضلاب را به آب خاکستری تبدیل کرده و فضای سبز نمایشگاه را از طریق این آب تامین کنیم و بتوانیم در جهت جلوگیری از مشکلات زیست محیطی و آلودگی های آب و هوا و خاک نقش خودمان را ایفا کنیم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان اضافه کرد: امیدوارم این نمایشگاه به گونه ای باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند از آن به طور مناسب استفاده کنند و با آخرین دستاوردهایی که در حوزه سرمایش و گرمایش در کشور وجود دارد، آشنا شوند.

یارمحمدیان ادامه داد: قرار بر این بوده است که 50 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان اختصاص پیدا کند. شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان در صورتی که تعهدات خود را نسبت به افزایش سرمایه محقق کنند، پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان اواخر سال 97 و یا اوایل سال 98 افتتاح خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در فاز اول اولویت بندی هایی انجام گرفت و قسمت هایی از پروژه جلو رفته است و از چندین جبهه عملیات اجرایی در حال پیگیری و اجرا است.

به گزارش ایسنا؛ شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی با مشارکت 115 مشارکت کننده از 16 تا 19 دی ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار خواهد شد.

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: 13017


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: