• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-2891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان:

مبنای توسعه پایدار، استفاده از تکنولوژی‌های جدید است

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: تمام ساختمان‌های مسکن مهر آن‌طور که اسناد نشان می‌دهد بر اساس آیین‌نامه‌های خاص خود ساخته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، علی عموشاهی روز گذشته (شنبه) در نشست خبری افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان با بیان اینکه مبنای توسعه پایدار، استفاده از تکنولوژی‌های جدید است، اظهار کرد: نمایشگاه حلقه اتصال تولیدکنندگان، متفکران و مخترعان با استفاده کنندگان است.

وی افزود: بخش تاسیسات ساختمان به عنوان بخش زنده ساختمان محسوب می‌شود و باید دائماً مورد بررسی و بازرسی قرار بگیرد. استفاده از تجهیزات و تولیدات بهتر و با کیفیت‌تر باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی‌ها خواهد شد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه، نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، انگلستان، ژاپن و ایران شرکت کرده‌اند. امیدوارم مصرف‌کنندگان و مجریان ساختمان‌ها از این نمایشگاه دیدن کنند و در آینده بتوانیم در ساختمان‌هایمان بیش از پیش از تجهیزات و تأسیسات به روز استفاده کنیم.

عموشاهی افزود: در صورتی که ساختمان‌ها امنیت نداشته باشند قابل سکونت نیستند و باید تخلیه شوند. این قاعده کلی است و محدود به مسکن مهر و یا دیگر مسکن‌ها نمی‌شود.

وی پیرامون اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در استان اصفهان، خاطرنشان کرد: احتمالاً فعالیت‌های اجرایی مربوط به مبحث 19 طبق برنامه‌ای که تدوین شده، از ابتدای بهمن‌ماه آغاز می‌شود. به این معنی که طرح‌هایی که از ابتدای بهمن می‌آید دقیقاً باید کنترل مبحث 19 را داشته باشد.

عموشاهی تأکید کرد: تمام ساختمان‌های مسکن مهر آن طور که اسناد نشان می‌دهد بر اساس آیین‌نامه‌های خاص خود ساخته شده‌اند.

به گزارش ایسنا؛ شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی با مشارکت 115 مشارکت کننده از 16 تا 19 دی‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا است.


1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: 13017


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: