• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

بخاری‌ها در منازل بدترین راندمان را دارند

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: مصرف گاز در استان 21 میلیارد مترمکعب در سال است که عدد بسیار بزرگی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، سید مصطفی علوی در نشست خبری افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در بهبود دانش مصرف‌کنندگان و صرفه‌جویی در انرژی می‌تواند مؤثر واقع شود. امیدواریم حاصل این نمایشگاه، بهبود عملکرد دستگاه‌های گرمایش و سرمایشی باشد.

وی افزود: هدر رفت انرژی در ساختمان‌ها به‌ شدت بیشتر از طریق دیوارها و سقف اتفاق می‌افتد. با عایق‌کاری دیوارها و سقف‌ها می‌توان از بخش عظیمی از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان به فرهنگ‌سازی در بحث بهینه‌سازی مصرف انرژی در بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: آیا نصاب‌ها و مجریان تأسیسات مکانیکی به آن سطح از آگاهی رسیده‌اند که باعث بهینه‌سازی در مصرف انرژی شوند؟

علوی با بیان اینکه بخاری‌ها در منازل بدترین راندمان را دارند، اظهار کرد: مصرف گاز در استان 21 میلیارد متر مکعب در سال است که عدد بسیار بزرگی است. عزم جدی برای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه نیاز است که با تبلیغات گسترده این موضوع عملی خواهد شد.

به گزارش ایسنا؛ شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی با مشارکت 115 مشارکت کننده از 16 تا 19 دی‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا است.

کد خبرنگار:13017

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: