• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-4890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نصر اصفهانی:

جلوی زیاده خواهی نورچشمی ها گرفته شود

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید زیاده خواهی ها از نور چشمی ها گرفته شود و حاشیه امن تمام کارکنان، باید کار دقیق، منظم و انضباط کاری باشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا_ منطقه اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی امروز (یکشنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: ضروری ترین اقدام امروز مدیریت شهری اعتماد سازی و افزایش اعتماد در میان شهروندان است. افزایش میزان مشارکت مردم نیز در مدیریت شهری کاری بزرگ است که می تواند به اعتماد سازی منجر شود.

وی افزود: اگر امروز نتوانسته ایم بر مشکلات اقتصادی فائق آییم و برای حل مشکلات مردم دستمان بسته است، می توانیم با کار کردن و ایجاد اعتماد و اطمینان در میان مردم، حداقل به آنها یادور شویم که مدیران آنها به دنبال فعالیت هستند و تکریم ارباب رجوع را در دستور کار دارند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: شهردار اصفهان باید به طور جدی تر بر موضوع تکریم ارباب رجوع وارد شود و این موضوع را به مدیران خود تزریق کند. باید زیاده خواهی ها از نور چشمی ها گرفته شود و حاشیه امن تمام کارکنان باید کار دقیق، منظم و انضباط کاری باشد. چراکه سردرگمی مردم در مدیریت شهری دردی تایید نشده است که باید بهبود یابد.

نصر اصفهانی تصریح کرد: سالیان سال است برخی از پرونده های مردم در اتاق های برخی مدیران باقی مانده است. اگر مردم ولی نعمت ما هستند باید کار آنهایی که در پیچ و خم اداری مدیریت شهری گیر افتاده را راه بیاندازیم. موظف هستیم با ولی نعمتان خود با حسن خلق صحبت کنیم.

وی تاکید کرد: با شفاف سازی باید جلوی سوء استفاده های احتمالی گرفته شود و هیچ شهروندی در هیچ اداره ای نباید هزینه اضافه بر آنچه خدمات می گیرد پرداخت کند. شهرداری باید نسبت به شناسایی مشکلات که فراوانی زیاد هم دارند و اقدامات سلیقه ای، پرداخته و لایحه ای را تنظیم و پس از مصوبه شورا آن را به مدیران زیر مجموعه خود ابلاغ کنند. هر چند ما بر عهدمان یعنی تکریم کارکنان و مردم پایبند هستیم.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تعدد جلسات و کثرت شرکت کنندگان باید آسیب شناسی شود و آن جلساتی که خروجی خاصی ندارند و لزومی به برگزاری آنها نیست حذف شوند تا هزینه های سازمان ها و نهادهای زیر مجموعه مدیریت شهری کاهش یابد.

نصر اصفهانی با بیان اینکه خود را خادم مدیرانی می دانم که تکریم ارباب رجوع را در دستور کار دارند، اظهار کرد: باید با خاطیان برخورد جدی شود نباید آنهایی که تکریم ارباب رجوع را جدی نمی گیرند بتوانند راحت به کار خود ادامه دهند. از شهرداری می خواهیم سیستم های هوشمند سازی را فعال تر کند تا اعتماد میان مدیریت شهری و مردم برقرار شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از معضلات اصفهان وجود متکدیان در چهارراه ها و پارک و فضای سبز است که باید نسبت به تدبیری در مورد آنها اقدام کرد.

کد خبرنگار:13023

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: