• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4192-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حامدیان:

برخوردهای نامناسب با هاشمی، سبب ترک صحنه از سوی ایشان نشد

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان گفت: خصوصیت بارز هاشمی رفسنجانی این بود که فردی همیشه در صحنه بودند و در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی تأثیر جدی و فعال داشتند و به هیچ وجه موردی ایشان را مأیوس نمی‌کرد که صحنه را ترک کنند.

رسول حامدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، در سالروز وفات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مورد شخصیت ایشان، اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از شخصیت‌های محوری انقلاب از ابتدا و قبل از انقلاب بودند. ایشان یار اصلی امام خمینی(ره) و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از استوانه‌های انقلاب بودند. هرچند در سال‌های اخیر و در جریان حوادث سال 88 ایشان تغییر رویکرد دادند و به همین جهت مورد انتقاد قرار گرفتند.

وی افزود: وقتی شخصیت یک فرد را می‌خواهیم بسنجیم باید تمام نقاط ضعف و قوت را با هم دید. برداشت بنده این است که هر چند نقاط ضعفی در ایشان دیده شد، اما مجموعاً شخصیت قابل قبولی داشتند و خدمات ارزنده‌ای به مردم و انقلاب اسلامی ارائه دادند.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: خصوصیت بارز ایشان این بود که فردی همیشه در صحنه بودند و در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی تأثیر جدی و فعال داشتند و به هیچ وجه موردی ایشان را مأیوس نمی‌کرد که صحنه را ترک کنند. در مقاطعی برخوردهای نامناسبی با ایشان شد، اما هاشمی رفسنجانی همچنان در صحنه بود و نقش خود را به خوبی ایفا می‌کرد.

حامدیان خاطرنشان کرد: البته در این خصوص که مهم‌ترین خدمت ایشان به انقلاب چه بود نمی‌توان پاسخ مشخصی داد، چرا که خدمات زیادی ارائه دادند. در زمان جنگ مدتی ایشان محور دفاع مقدس بودند و از سوی امام راحل فرماندهی جنگ را به عهده داشتند و خدمات بزرگی کردند. زمانی هم که ایشان رییس جمهور شدند توانستند خدمات بزرگی به کشور ارائه و کشور را به‌ سوی سازندگی زیرساخت‌ها سوق دهند.

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان، تصریح کرد: اگر بخواهیم هاشمی رفسنجانی را در یک جمله وصف کنیم باید بگوییم" ایشان مرد دیانت و سیاست بودند".

1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: