• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهرعلیزاده:

مدیران استان محافظه‌کاری را کنار بگذارند/منازعات سیاسی سبب توقف امور می‌شود

استاندار اصفهان با بیان اینکه اصل بر تغییرات نیست و تغییرات باید با رعایت شأن و شئون انجام شود، گفت: استفاده از مدیران جوان و با جرأت و جسارت باید مورد توجه قرار گیرد و مدیران نباید بیش از اندازه محافظه کار باشند.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی استانداری اصفهان، محسن مهرعلیزاده در جلسه  شورای مدیران استانداری، اظهار کرد: هنر مدیریت این است که راه و آینده را خوب ترسیم کند و هدف گذاری درستی داشته باشد و ترسیم آینده‌ای بسیار روشن در ذهن مدیران نشان از قدرت رهبری آن‌ها خواهد بود.

وی با اشاره به سوابق مدیریتی، سیاسی و فرهنگی و اجتماعی خود، گفت: استاندار به تنهایی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و در این راستا باید با همفکری و همدلی و همسویی مدیران در جهت خدمت به مردم تلاش کرده و کارها را پیش ببرد.

استاندار اصفهان گفت: هنر این است که با این ارتباطات و تعاملات و رفاقت‌ها و افزایش انگیزه‌های اداری بتوانیم در کنار هم کار کنیم و از سرمایه‌های اصلی که نیروهای انسانی هستند در بخش‌های مختلف در جهت بهبود سازمان استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: جهت‌گیری کلی ما این است که بی‌وقفه کار کنیم چرا که هرچه تلاش نماییم با توجه به تعدد مشکلات باز هم عقب هستیم و شواهد نشان می‌دهد که آن فعالیتی که باید صورت می‌گرفت، انجام نشده است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان از اهمیت ندادن مدیران به جوانان و عدم حضور در جلسه با توجه به جمعیت ۳۵ درصدی جوانان در جامعه انتقاد شد، افزود: آینده جوانان بسیار مهم است و مدیران باید روش خود را اصلاح و تلاش کنند که در سازمان‌های دولتی و غیردولتی بستر حضور جوانان در جامعه و مشارکت آن‌ها فراهم شود.

استاندار اصفهان تأکید کرد: باید عادت‌های سازمانی را به عادت‌های مثبت تبدیل کنیم چرا که صاحب کار خداست و قدم برداشتن برای خدمت به مردم بسیار مهم است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه در مسائل اجرایی باید یک رویه در نظر گرفته شود، افزود: معاونت‌ها باید همراه باشند و مدیران با اطمینان خاطر کارها را ادامه دهند چراکه اصل بر تغییرات نیست و تغییرات باید با رعایت شأن و شئون صورت گیرد و تلاش خواهیم کرد سازمان به گونه‌ای چیده شود که به‌خوبی در جهت رفع مشکلات استان قدم بردارد.

وی مسئله آب و مشکلات زیست‌محیطی را از مهمترین مسائل استان خواند و افزود: بیشترین وقت بنده در دو ماه گذشته به این موضوعات اختصاص یافت و خوشبختانه کارها به خوبی در حال پیشرفت است.

مهرعلیزاده افزود: باید ۲۰ سال آینده استان را ترسیم  کنیم و با کار و تلاش خود آنچه که در استان صورت نگرفته است را جبران کنیم.

استاندار اصفهان افزود: مدیران باید به موقع به نامه‌ها پاسخ دهند و نظم و انضباط، وقت‌شناسی و زمان‌بندی در حوزه کارها، هدف‌گذاری مشخص و ارائه پیشنهاد در خصوص بهبود روش‌ها را مورد توجه قرار دهند.

وی اظهار کرد: مدیران باید به آینده امید داشته باشند و نباید متکی به درآمدهای نفتی بود چراکه این درآمدها کفاف هزینه‌ها را نخواهد داد زیرا در صورت قطع وابستگی به نفت، رشد و پیشرفت کشور شتابان خواهد شد.

مهرعلیزاده با اشاره به نقش و جایگاه مدیران استانداری اظهار امیدواری کرد که این مدیران به عنوان اصلی‌ترین ساختار اداری در استان نقش خود را به‌خوبی ایفا کنند.

وی افزود: استفاده از مدیران جوان و با جرأت و جسارت باید مورد توجه قرار گیرد و مدیران نباید بیش از اندازه محافظه‌کار باشند .

استاندار اصفهان یکی از دلایل توقف کارها در استان را منازعات سیاسی خواند و افزود: باید به لیاقت‌ها و شایستگی‌ها احترام گذاشت و با تدبیر و تدبر فعالیت‌ها را به پیش برد.

به گزارش ایسنا؛ در این جلسه تعدادی از مدیران و معاونان ادارات کل استانداری به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و پیشنهادهای عملی در جهت بهبود فضای کار و ارتقای سازمان و بهره‌وری بیشتر را ارائه کردند.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: