• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عابدی:

معترضانی که در تخریب اموال عمومی نقش نداشتند به‌زودی آزاد می‌شوند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: از سوی مسئولان در مجلس به نمایندگان قول داده شد که دانشجویان و افرادی که در تخریب اموال عمومی نقشی نداشته‌اند به‌ زودی آزاد شوند تا به امتحانات خود برسند.

حیدر علی عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص بازداشت شدگان محصل و دانشجو در اصفهان در پی اعتراض‌های اخیر، اظهار کرد: مسئولان مربوطه قول داده‌اند در اسرع وقت بازداشت شدگانی که در تخریب اموال عمومی و اغتشاش نقش نداشته‌اند به ‌زودی آزاد شوند، اما برخی از بازداشت شدگان سابقه‌دار هستند و در اغتشاش دست داشته‌اند که باید مراحل قانونی و بازجویی‌های اولیه از آنها طی شود.

وی افزود: نسبت تحصیلات با تعداد دستگیرشدگان رابطه عکس دارد. یعنی افرادی که سواد کمتری داشته‌اند اکثریت بازداشت شدگان را شامل می‌شوند. تعداد بازداشت شدگانی که تحصیلات لیسانس و فوق لیسانس داشته‌اند بسیار کم است و بیشتر بازداشت شدگان زیر دیپلم هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خاطرنشان کرد: بازداشت شدگان را افراد شاغل، بیکار، مجرد و متأهل تشکیل می‌دهند. مجلس این موضوع را به خوبی پیگیری کرده و از سوی مسئولان به نمایندگان قول داده شده که دانشجویان و افرادی که در تخریب نقشی نداشته‌اند به زودی آزاد شوند تا به امتحانات خود برسند.

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: