• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3791-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان برگزار می شود

حضور 140 مشارکت کننده در شانزدهمین نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان در بخش های مکانیزاسیون، آبیاری، زراعت و باغبانی قطعی شده است.

به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان و به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، شانزدهمین دوره این نمایشگاه در حالی از 24 تا 28 دی ماه در محل نمایشگاه های استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود که این نمایشگاه از تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در سال های گذشته، شکل گرفته و به همین دلیل عنوان جامع را به خود اختصاص داده است.

30 درصد از مشارکت کنندگان در بخش نهاده های کشاورزی، 35 درصد در بخش آبیاری، 25 درصد در بخش ماشین آلات و 10 درصد در بخش گلخانه و تجهیزات گلخانه ای حضور دارند.

با توجه به تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان، این نمایشگاه به صورت کاملاً تخصصی و با مشارکت حداکثری شرکت های برتر در زمینه نهاده های کشاورزی، ماشین آلات و ادوات، آب، آبیاری نوین و تجهیزات مربوطه، تجهیزات گلخانه ای، ماشین آلات فضای سبز و باغبانی از استان های اصفهان، تهران، فارس، مازندران، سمنان، خراسان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خوزستان و البرز برگزار خواهد شد.

همچنین شرکت هایی از دو کشور چین و آلمان در این دوره حضور یافته اند که در زمینه نهاده های کشاورزی فعالیت می کنند. نمایندگان فروش محصولات و خدمات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، هلند، آلمان، ترکیه و فرانسه نیز در این رویداد حضور می یابند.

تلفیق دو عنوان نمایشگاه کشاورزی اصفهان در بخش تکنولوژی و تجهیزات و بخش صنعت کشاورزی، عدم حضور فروشندگان جزء و افزایش حضور تولیدکنندگان و همچنین رونمایی از چندین محصول جدید، از جمله ویژگی های این دوره است.

تفاوت مهم دیگر نمایشگاه امسال با دوره های گذشته، برگزاری نخستین کنگره ملی و پاویون ویژه تکنولوژی های نوین در فضای سبز شهری بر اساس تفاهم نامه شرکت نمایشگاه ها با سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان است. محورهای این بخش شامل تکنولوژی های نوین در فضای سبز شهری همچون آبیاری، مکانیزاسیون فضای سبز، تغذیه، بذر، اندام های تکثیر، سم، ادوات و بسترهای کاشت است و همچنین کارگاه های آموزشی و تخصصی نیز در حاشیه این نمایشگاه برنامه ریزی خواهد شد.

شانزدهمین نمایشگاه جامع کشاورزی اصفهان در چهار سالن نمایشگاهی به وسعت 9200 مترمربع و از ساعت 15 تا 21 برپا می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: