• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4792-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اصفهان:

مصلی اصفهان با نگاه ملّی تکمیل شود

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی صحیح در تکمیل پروژه مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان گفت: این پروژه با دریافت نظرات کارشناسان و صاحب‌نظران، با نگاه ملّی و متناسب با معماری ایرانی، اسلامی شهر اصفهان تکمیل شود.

به گزارش ایسنا منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی دفتر امام‌جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار مسئولان اجرایی پروژه مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان با بیان اینکه این پروژه  باید با نگاهی ملّی تکمیل شود، اظهار کرد: این پروژه باید متناسب با معماری ایرانی- اسلامی شهر اصفهان، به صورتی زیبا تکمیل و به بهره‌برداری کامل برسد.

وی با اشاره به اهمیت کیفی بودن اجرای پروژه مصلی افزود: تکمیل این پروژه باید به گونه‌ای باشد که آیندگان به ساخت این مصلی اشکال نکنند و به صورت اصولی و متناسب با نیازهای امروز و آینده تکمیل شود.

امام جمعه اصفهان گفت: باید نظرات مختلف مهندسان و صاحب نظران طراحی و اجرای پروژه‌های بزرگ، دریافت شود و با تدبیر و دور اندیشی لازم ضمن مدیریت هزینه‌ها، تکمیل مصلی امام خمینی(ره) اصفهان ادامه یابد.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه کاشت درختان، فضای اطراف مصلی را زیبا می‌کند، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود آب، کاشت چمن در فضای سبز مصلی، کار اشتباهی است چراکه مصرف آب را بالا برده و چمن فضا را تمیز نمی‌کند، همچنین طراحی جا کفشی مناسب برای مصلی باید به گونه‌ای باشد که هر هفته نیاز به توزیع پلاستیک در میان نمازگزاران نباشد.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: