• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-14595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

واگذاری ۴ هکتار از اراضی آران و بیدگل به اداره ورزش و جوانان

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: هدف ما همکاری با ادارات و مسئولان شهرستان در راستای خدمات‌رسانی به مردم و جامعه است و در همین زمینه با ادارات شهرستان همکاری خوبی داریم.

مجتبی آراسته در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص فعالیت این اداره اظهار کرد: بررسی و رفع مشکلات مردم در حوزه مشکلات شهری و جاده‌ای در حد توان و نیروی موجود از وظایف و مسئولیت‌های این اداره است که سعی کرده‌ایم در این زمینه کوتاهی صورت نگیرد.

وی افزود: در بخش همکاری برای رشد و توسعه فضای ورزشی شهر که خواسته به حق و درست مردم به خصوص قشر نوجوان و جوان جامعه است کارهای خوب و بزرگی در سطح شهرستان انجام شده است‌.

آراسته به همکاری با اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: یکی از توافقات ما در راستای گسترش فضای ورزشی واگذاری زمین به اداره ورزش و جوانان برای استفاده آن در حوزه سلامتی و ورزش مردم صورت گرفته است که چندی قبل ۴۰۸ هکتار زمین در بلوار شهید شمس‌آبادی به اداره ورزش شهرستان واگذار شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل به واگذاری اخیر زمین به اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: پیرو همین واگذاری قبل ۴ هکتار دیگر از اراضی آران و بیدگل واقع در بلوار ویگل به اداره ورزش و جوانان تحویل داده شد تا در حوزه ورزش و رفاه مردم استفاده شود.
1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: