• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-11588-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرهادی زاد: درصدد ایجاد کمیته‌ای در فدارسیون جهانی هستیم

نایب رییس فدراسیون ورزشهای بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: می‌خواهیم شرایط حضور ورزشکاران پیوند اعضا برای مسابقات بین المللی فراهم کنیم و در صدد تشکیل کمیته‌ای در فدارسیون جهانی هستیم.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، مهین فرهادی زاد با تجلیل از خدمات رییس سابق هیئت بیماران خاص استان اصفهان اظهار کرد:‌ به روح یزدان پناه درود می‌فرستم که به عنوان یک الگو و رهبر در بیماران خاص در هیئت بیماران خاص زحمت کشید و طی سالهای طولانی استان اصفهان به عنوان استان برتر شناخته شد.

وی ادامه داد: باید از باقری نیز تشکر می‌کنم که در این مدت سرپرستی هیئت را به عهده گرفته بود، رییس فدراسیون تمایل داشت خود در جلسه انتخابات هیئت استان اصفهان شرکت کند اما متاسفانه این امر میسر نشد. اما وی به دنبال برگزاری جلسه‌ای با مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و همچنین استاندار اصفهان است تا کمک بیشتری به بیماران این هیئت صورت پذیرد.

نایب رییس فدراسیون ادامه داد: ما نیازمند کمک هیئت‌های مختلف استانی و فدارسیون ها برای تقویت و انجام برنامه‌های خود هستیم. در فدارسیون ورزش‌های بیماران خاص باید هزینه زیاد شود به همین دلیل باید همه ما را حمایت کنند.

فرهادی زاد افزود: در صدد هستیم کمیته‌ای در فدراسیون جهانی ایجاد کنیم تا شرایط برای حضور ورزشکاران پیوند اعضا در مسابقات بین المللی فراهم شود.


کد خبرنگار: 13041


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: