• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-15295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس نطنز

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز گفت: اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس شهرستان نطنز آغاز شد.

 به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان و به نقل از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز، مهدی صادقی اظهار کرد: باتوجه به امضای تفاهم نامه منعقد شده بین سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت آموزش و پرورش با مشارکت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نطنز طرح آموزشی یک ساعت با محيط بان در دبستان ۱۳ ابان روستاي نيه نطنز آغاز شد .

وی افزود: هد ف از اجرای این طرح به منظور افزایش سطح آگاهی، ارتقا و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بين معلمان و دانش آموزان است.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز تصریح کرد: در این طرح محیط بانان منطقه حفاظت شده کرکس به تشریح وظایف و مسؤولیت های محيط بانان سازمان حفاظت محيط زيست مي پردازند و با برگزاري کارگاه هاي آموزشي يک ساعته براي دانش آموزان، دبيران، معلمان، مربيان، موضوعاتي از قبيل شرح فعاليت ها، خاطرات و تجارب محيط بانان، رويارويي با حيات وحش و پاسخ به پرسش هاي مخاطبان، معرفي مناطق تحت مديريت سازمان محيط زيست را ارائه مي دهند.

 صادقی ادامه داد: اجرای "طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس" با همکاری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نطنز در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مدارس داخل و حاشیه منطقه حفاظت شده کرکس اجرا می شود .
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: