• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-11988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قلعه‌نویی: داربی فردا عشق بازی در فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: خوشحال هستم که در طی چهار بازی گذشته توانسته‌ایم ۱۰ امتیاز بگیریم.

به‌ گزارش ‌ایسنا منطقه اصفهان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان، گفت‌: واقعا نمی دانم در رابطه با این بازی چه بگویم. داربی فردا (جمعه) عشق بازی در فوتبال است. همه جای دنیا این عشق را به فوتبال دارند. ما داربی قبل را باختیم ولی خوشحالم که همه از آن بازی لذت بردند. هم از جو استادیوم و هم از رفتار کادر فنی هر دو تیم. فوتبال ما این رفتارهای خوب را کم دارد.

او در ادامه‌ گفت‌: خوشحالم که در چهار بازی گذشته توانستیم ۱۰ امتیاز کسب کنیم، گرچه لیاقت این را داشتیم که ۱۲ امتیاز هم بگیریم.

قلعه‌نویی ، سرمربی ذوب آهن گفت‌: امیدوارم که داربی فردا بازی قشنگی شود. فردا بازی سختی هم برای سپاهان است و هم برای تیم ما. من دو، سه هفته‌ یک باری از کرانچار احوالپرسی می‌کنم. یقینا وجود مربیان بزرگی مثل کرانچار به فوتبال ما می‌تواند کمک کند.

او در ادامه‌ گفت‌: خوشحالم که در نیم فصل دوم شرایط ما بهتر شده است. هیچ تیمی در ادوار تاریخ لیگ برتر فوتبال به اندازه ذوب آهن اصفهان از داوری ضرر نکرده است. من برای بازی‌های بعدی تیم سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم. سپاهان جایگاهش در جدول رده‌بندی جایگاه حقیقی نیست. ما روی نقاط قوت این تیم از جمله خط حمله کار کرده‌ایم.

سرمربی ذوب آهن در رابطه با آلودگی هوا، گفت‌: به نظرم نبود آب موجب آلودگی هوا شده است. مردم باید از وسایط نقلیه عمومی استفاده کنند. خدا را شکر فرهنگ دوچرخه‌سواری در شهر اصفهان دارد جا می افتد.

او ادامه‌ داد: من از بازیکنانم تشکر می‌کنم. ما تا الان نتایج آن چنانی نگرفته‌ایم، اما تیم ما یک ریال هم پاداش نگرفته است. تنها ۳۰ درصد از پرداختی‌ها انجام شده است. این هم به مدیرعامل و کادر فنی فشار می‌آورد. از آن بازیکنانی که تازه قرارداد بسته‌اند و یک ریال هم دریافت نکرده اند تشکر می‌کنم. وظیفه ما این است که این تنش‌ها را به عنوان مسئول تیم کم کنیم. من مطمئن هستم که آذری تمام تلاشش را می‌کند تا این دغدغه‌های مالی از بین برود. به نظرم بازیکنان تیم ایثار می‌کنند. فکر نکنم هیچ تیمی در ایران دریافتی‌اش ۳۰ درصد باشد.

قلعه‌نویی گفت‌: به نظرم مرتضی تبریزی می‌تواند در لیگ‌های اروپایی بازی کند. کاش او سه، چهار سال زودتر به باشگاه می آمد تا یکسری اصلاحات روی او انجام شود. با توجه به این که قد او بلند است خصوصیات یک بازیکن تکنیکی را دارد.

او در ادامه‌ خاطرنشان کرد: ما در نیم فصل اول یک مشکل درون خانوادگی داشتیم که یک مقدار برای ما مشکل ایجاد کرد. من بیشتر از این نمی‌خواهم در این رابطه توضیح بدهم. مطمئن هستم که اگر این مشکلات نبود مرتضی تبریزی می‌توانست بیشتر گل بزند. من از بازیکنان حداقل در هفته‌ دو، سه بار در رابطه با شرایط بدنی شان سوال می‌کنم. در جلسات فنی ما پزشک تیم همیشه حضور دارد.

کدخبرنگار:13026انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: