• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس هیئت مدیره انجمن صنفی کارخانجات ریخته گری:

اعضای اتاق های بازرگانی صریح اللهجه تر باشند

رییس هیئت مدیره انجمن صنفی کارخانجات ریخته گری گفت: صاحبان صنایع و اعضای اتاق های بازرگانی صریح اللهجه تر باشند و صریح تر خواسته های خود را مطالبه کنند، اگر مشکلات و موضوعات صریح گفته شود باید مسئولان و مدیران کشوری پاسخگو باشند.

 به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، نصرالله محمد حسین فلاح امروز (پنجشنبه) در نشست مشترک کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران و اصفهان، با بیان اینکه چرا بخش خصوصی و تشکل ها و مجلس از هم جدا هستند، اظهار کرد: از فقدان حکمرانی قانون خوب رنج می بریم.

وی با بیان اینکه مطرح کردن بحث های خرد در مسایل ما را به جایی نخواهد رساند، ادامه داد: تشکل ها می توانند بدون شائبه سیاسی بازی، موضوعات و مشکلات را مطرح کنند و از آن طرف نمایندگان مجلس باید از مردم و تشکل ها حمایت کنند چون این مردم راه به جای دیگری ندارند.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارخانجات ریخته گری با اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار کرد: مردم بدون داشتن ابراز مناسب برای مطالبه گری، قیل و قال راه می اندازند و یک سری هم این وسط به سوء استفاده می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: در 20 سال اخیر رشد خوبی در مطالبه گری اتاق های بازرگانی می بینیم اما محافظه کاری زیادی نیز در بین آنان و در میان صاحبان صنایع وجود دارد و این باعث می شود افرادی که شاید منافع ملی برایشان مهم نیست به سطح خیابان ها بیایند.

رییس هیئت مدیره انجمن صنفی کارخانجات ریخته گری تاکید کرد: باید صاحبان صنایع و اعضای اتاق های بازرگانی صریح اللهجه تر باشند و صریح تر خواسته های خود را مطالبه کنند؛ اگر مشکلات و موضوعات صریح گفته شود باید مسئولان و مدیران کشوری پاسخگو باشند.

فلاح اضافه کرد: 800 هزار نفر در سال از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند و متقاضی کار هستند و باید برایشان کار ایجاد کنیم.
1445953973591_telisna3.jpg

کد خبرنگار:13017

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: