• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-5092-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین:

شهید حججی و شاهسنایی در دفاع از انقلاب سینه سپر کردند

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن با بهره گیری از شبکه های اجتماعی مجازی و کانال های ماهواره ای تلاش کرد تا شاید بتواند افکار جوانان را تغییر دهد، اما نتیجه آن امثال شهید حججی ها و شهید شاهسنایی ها شدند که در دفاع از انقلاب سینه سپر کردند.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، سردار علی فضلی امروز (پنجشنبه) در مراسم بزرگداشت شهدای عرفه و هفتمین روز شهادت شهید سجاد شاهسنایی در گلستان شهدا با گرامی داشت شهدای عملیات کربلای پنج اظهار کرد: حدود 85 درصد از رزمندگان عملیات کربلای پنج را بسیجیان تشکیل دادند. بسیجیان که از نسل های دوم و سوم انقلاب اسلامی هستند با حضور در برابر آشوبگران و نا آرامی های اخیر به دشمنان اجازه ندادند اهداف خود را محقق کنند.

وی با بیان اینکه مردم مطالباتی را در حوزه گرانی، بیکاری، تورم و ...  داشتند، اما عده ای به دنبال سوء استفاده از این فرصت بودند، افزود: گروه های معاند و دشمنان قسم خورده انقلاب، شعارهای مردم با جنبه اجتماعی را به شعارهای ساختار شکنانه تبدیل کردند و با توهین به مقدسات، اهانت به تمثال شهدا، آتش زدن پرچم و حمله به مساجد و ...  خواسته های مردم را به شکل دیگری نشان دادند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بسیجیان به سرعت مردم را از صف اغتشاشگران جدا کرده و در برابر آنها ایستادند و افرادی هم چون سجاد شاهسنایی نیز شهادت را در آغوش گرفتند تا در دفاع از دین خدا حریم این امت، امامت و ولایت شکسته نشود. حتی تعدادی از بسیجیان نیز در این ناآرامی ها مصدوم شدند، اما لحظه ای از باورهای خود غفلت نکردند.

سردار فضلی با بیان اینکه امام فرمودند این نبرد، نبرد ملت با ضد ملت، نبرد ایران با ضد ایران، نبرد اسلام با ضد اسلام بود و از این به بعد نیز ادامه دارد و نه دشمن از دشمنی دست برداشته و نه ما لحظه ای از اعتقاداتمان فاصله گرفته ایم، ادامه داد: امام خمینی (ره) در روزهای ابتدایی دفاع مقدس که رژیم بعثی در حال پیشروی بود، اعلام کردند از دشمن اصلی که آمریکا است نباید غافل شد و امروز نیز رهبر معظم انقلاب تاکید دارند نباید از آمریکا غافل شد.

وی خاطر نشان کرد: دشمن با بهره گیری از شبکه های اجتماعی مجازی و کانال های ماهواره ای تلاش کرد تا شاید بتواند افکار جوانان را تغییر دهد، اما نتیجه آن امثال شهید حججی ها و شهید شاهسنایی ها شدند که در دفاع از انقلاب سینه سپر کردند.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: تمام حرکات دشمن در 40 سال گذشته و پس از انقلاب حمله به نظام اسلامی بوده، زیرا شکل گیری نظام جمهوری اسلامی موجب شد تا حضور سیاسی دشمن در منطقه و ایران ریشه کن شود.
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: