• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-16195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهر تیران:

اغتشاش های اخیر توطئه دشمن بود

امام جمعه شهر تیران با بیان اینکه اغتشاش های اخیر توطئه ای بود که از خارج مرزها طراحی شده بود، گفت: دشمن می خواست با این توطئه به دنیا بگوید که مردم از انقلاب اسلامی خسته شده اند، ولی این توطئه به حضور مردم در نطفه خفه شد و باز هم دشمنان این مرز و بوم شکست خوردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در تیران و کرون، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه دوم جمعه شهر تیران اظهار کرد: یک ماه مانده به پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از کشتار زیاد و ... شاه به بهانه بیماری از کشور خارج شد و برای همیشه رفت، اما رفتن شاه روحیه ای بین مردم ایجاد کرد که به پیروزی امید داشته باشند و کمتر از یک ماه با حضور مردم انقلاب به پیروزی رسید .

وی ادامه داد: در دوران محمدرضا شاه کشور یک مستعمره بود و این موضوع مهم ترین عامل نارضایتی مردم در آن دوران شده بود. به غیرت مردم ایران برخورد که ایران مستعمره امریکا و انگلیس باشد. حکومت پهلوی مشروعیت نداشت. حکومتی که راس آن ولی فقیه است مشروعیت دارد.

امام جمعه شهر تیران تصریح کرد: بهترین مسئول و حکمران کسی است که بر خود و نفسش غلبه کند و کسی که عمل و نیتش بر اساس عدل و احسان باشد و بر مردم و زیر دستانش ظلم نکند و بر اساس عدالت با آن ها رفتار کند بهترین مسئول و حاکم است. نفس ریاست طلبی یک افت است و بسیار مورد نکوهش قرار گرفته است و بدترین مسئول آن کسی است که برای رسیدن به پست و مقام، دورغ، ریا و ذلت را تحمل کند تا مسئول شود و این افراد از رحمت خدا خارج می شوند و کسی که به جای تکیه به خدا تکیه به طاغوت کند به ذلت و تباهی کشیده می شود .

رشیدیان با بیان اینکه اغتشاش های اخیر توطئه ای بود که از خارج مرزها طراحی شده بود اضافه کرد: زمینه گرانی، بیکاری و ورشکستی موسسات مالی، باعث شد تا این توطئه جرقه بخورد و مثلث شوم عربستان، امریکا، منافقین و اسرائیل این توطئه را رهبری می کردند و می خواستند با این توطئه به دنیا بگویند که مردم از انقلاب اسلامی خسته شده اند ولی این توطئه به حضور مردم در نطفه خفه شد و باز هم دشمنان این مرز و بوم شکست خوردند.

وی گفت: دشمن می خواهد به ایران اسلامی ضربه بزند و هر بار شکست می خورد. مردم با حضور به موقع این توطئه ها را نقش بر آب کردند. مسئولانی که کوتاهی می کنند باید به خودشان بیایند و مسئولیتشان را صحیح انجام دهند و باید مشکلات مردم با همت مسئولان حل شود .

کدخبرنگار:13073

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: