• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-16295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اردستان:

مطالبات به حق مردم باید شنیده شود

امام جمعه اردستان گفت: بصیرت ملت ایران اغتشاشات اخیر را فتنه تشخیص دادند و معلوم شد دشمنان این کشور تا چه اندازه برای این کشور دندان تیز کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان در اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه اردستان با اشاره به فتنه های زمان انقلاب تا کنون اظهار کرد: مطالبات به حق مردم باید شنیده و برای آن چاره اندیشی شود. مطالبات مردم یک موضوع است و برهم زدن آرامش جامعه موضوعی دیگر است که هیچ کس آن را تایید نمی کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: مثلث شوم این فتنه اخیر را شکل داد که آمریکا، صهیونست و عربستان و منافقین در راس آن قرار داشتند.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه باید هزار بار از ملت تشکر کرد که با بصیرت این فتنه را هم تشخیص دادند و صفشان را از اغتشاش گران به صورت خودجوش جدا کردند، افزود: فتنه اخیر هم شعار جانم فدای ایران داشت، هم آتش زدن پرچم که یک بار دیگر غربی ها تیرشان به سنگ خورد.

دهشیری افزود: بیکاری سرمنشا بسیاری از مشکلات اجتماعی است. بسیار مدبرانه است که مسئولان اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و فکر چاره ای باشند برای این معضلی که در جامعه وجود دارد.

امام جمعه اردستان کارخانه ها و بنگاه هایی که در شهرها تعطیل و رها شده است را سرمایه ملی دانست و ابراز امیدواری کرد مسئولان فکری برای راه اندازی آن انجام دهند. مدیران شهرستان بدانند همه مسئول هستیم و بکوشند تا امید را به شهرها برگردانند.

1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: