• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-16395-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون پارلمانی وزیر ورزش:

تمام هدفمان افزایش امید و نشاط در جامعه است

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: با مشاهدات و بررسی‌های انجام شده در آران و بیدگل و حضور خیران در تمام زمینه‌ها یقین پیدا کردم که این شهر شما الگو و نماد حضور خیران در تمام زمینه‌ها به خصوص در حوزه ورزش و فرهنگ است.

امیر رضا خادم در حاشیه مراسم تجلیل از قهرمانان استانی و کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: یکی از رسالت‌های مسئولان رسیدگی و حمایت از برنامه‌ها و راهکارهای ترویج  امید و نشاط در زندگی مردم به خصوص نسل جوان و آیندگان جامعه است و این در آران و بیدگل با داشتن ظرفیت‌های بالای خیران و انسان‌های عاشق در حوزه ورزش و فرهنگ الگو و نمونه برای تمام شهرهای ایران اسلامی است.

وی به حضور خیران در کنار ورزشکاران به عنوان حامی واقعی جوانان اشاره و تصریح کرد: خدمتی که خیران به نسل جوان می‌کنند ثمره‌اش چندین سال دیگر نمایان می‌شود و شما بزرگ‌ترین و محترم‌ترین افراد نزد پروردگار هستید و نجات جوانان از دام‌های زیاد گمراهی با تربیت و راهبری آنان به سمت ورزش‌کار بزرگی است که در شهر شما به عینه انجام می‌شود.

خادم تصریح کرد: مردم کویر به سخت کوشی و استقامت مشهورند و مطمئنم اگر ما مسئولان رسیدگی بیشتری به جوانان این خطه داشته باشیم قهرمانان بزرگی را به ایران و جهان معرفی خواهیم کرد و از مردم به خصوص خیران تشکر می‌کنم که کم و کاستی‌های مسئولان را با همت خود جبران می‌کنند.
 
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: تمام همت و هدفمان این است که امید و نشاط را در جامعه بیشتر کنیم و از شما مردم به خصوص خیران حوزه فرهنگ و ورزش می‌خواهیم ما را با نظرات و انتقادات خود در رسیدن به این اهداف یاری کنید. مردمی مثل مردم آران و بیدگل ما را شرمنده خود می‌کنند که با همت خود و بدون چشم داشت و توقعی به رشد استعدادها می‌پردازند.


1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: