• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-16495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کمک ۱۲۰ میلیارد ریالی خیران به ورزش آران و بیدگل

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: بیشتر فضاهای ورزشی شهرستان با کمک خیران افتتاح شده است که این نشان از اهمیت ورزش از دید مردم و خیران است.

علیرضا عابدی در گفتگو با خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب قهرمانان آران و بیدگل، اظهار کرد: هدف توسعه فضاهای ورزشی با کمک اعتبارات ورزشی است تا برای جوانان محیط‌های تفریحی و ورزشی ایجاد کنیم، ولی با توجه به مشکلات موجود کشور و کمبود اعتبارات مشکلات زیادی در حوزه ورزش و جوانان از لحاظ تأمین اعتبارات داریم.

وی افزود: با توجه به وسیع بودن دایره ورزش و جوانان و خدمت به این نسل آینده ساز در صدد همکاری و کمک گرفتن از خیران عزیز در ساخت و تکمیل اماکن ورزشی برآمدیم که در این زمینه مبالغ قابل توجهی از طرف خیران برای توسعه، ساخت و تکمیل پروژه‌های ورزشی کمک شد که تا حدودی مشکلات را رفع کرد.

عابدی به جوان بودن جمعیت شهرستان اشاره کرد و گفت: آران و بیدگل از شهرهای جوان استان اصفهان است و با توجه به نیروی عظیم جوان در سطح شهرستان می‌طلبد دولت هم دوشادوش خیران به حوزه ورزش و جوانان کمک کند، مطمئن هستیم اگر دولت یک قدم بردارد خیر ما چند قدم بر می‌دارد تا برای شهر و جامعه خود کاری کرده باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل، گفت: بسیاری از پروژه‌های ورزشی روستایی و شهری آران و بیدگل خیر ساز و با برآوردهای انجام شده بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال توسط خیران برای ساخت، تجهیز و تکمیل اماکن ورزشی هزینه شده است که در استان اصفهان و حتی کشور کم نظیر است. باید با توجه بیشتر از این ظرفیت بالای خیران استفاده کرد‌.

وی گفت: با توجه به صنعتی بودن شهرستان آمار بیکاری بسیار پایین و لذا آمار جرائم جوانان پایین است و مردم در کارهای خیر و عام المنفعه همکاری کم نظیری با سازمان و نهادهای اجتماعی و ورزشی دارند که باز هم نقش خیران را در اقتصاد منطقه نشان می‌دهد که برای اشتغال جوانان نیز همت و تلاش وافری نشان داده‌اند‌.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: