• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-13488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

در ادامه مسابقات گرنداسلم تکواندو چین

کیانی و مردانی راهی رده بندی شدند/ طلای گرنداسلم دور از دستان ایرانی‌ها

تکواندوکاران اوزان 49- کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان ایران با شکست در مرحله نیمه نهایی نخستین دوره رقابتهای گرنداسلم تکواندو، راهی بازی رده بندی شدند.

به گزارش ایسنا، نخستین دوره مسابقات گرنداسلم تکواندو از دو هفته پیش در ووشی چین آغاز شده است و تیم ملی ایران نیز با هفت نماینده دز این مسابقات حضور یافته است. تا کنون چهار نماینده ایران از گردونه رقابتهای گرنداسلم کنار رفته اند.

از صبح امروز(شنبه) 23 دی ماه با برگزاری مبارزات اوزان 49- زنان و 80+ کیلوگرم مردان در هفته سوم، این مسابقات پیگیری شد که زهرا کیانی و سجاد مردانی نمایندگان ایران در این دو وزن بودند.

سجاد مردانی تکوامدوکار سنگین وزن(۸۰+) تیم ملی ایران ابتدا با حساب 12 - 11 "سئونگ هوآن لی" از کره جنوبی را شکست داد و سپس با نتیجه 11 - 9 "رادیک ایسائف" آذربایجانی را در گام دوم از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رسید. او در این مرحله نماینده کشور روسیه را پیش رو داشت که در راند طلایی نتیجه را به "رمان کوزنتسو" واگذار کرد.

ناهید کیانی بانوی تکواندوکار ایران پس از دو پیروزی متوالی 19 - 7 بر "تیانا بوگدانوویچ" از صربستان و 6 - 3 بر "جائه یون سیم" کره ای، به مرحله نیمه نهایی مسابقات گرنداسلم راه یافت اما در این مرحله در راند طلایی، با حساب 6 - 9 نتیجه را به "وانجا استانکویچ" واگذار کرد تا از راه یابی به مرحله فینال باز مانده و برای کسب مدال برنز راهی مسابقه رده بندی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: