• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

هوای اصفهان ناسالم برای عموم مردم

مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده ها امروز و فردا ادامه خواهد داشت.

حسن خدابخش در گفت و گو با خبرنگار ایسنا_منطقه اصفهان، اظهار کرد: بر اساس نقشه های پیش بینی هواشناسی امروز و فردا شرایط پایداری هوا در استان اصفهان حاکم است و همین امر موجب افزایش غلظت آلاینده ها بر روی کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی می شود.

وی افزود: کیفیت هوا طی این دو روز برای تمام افراد ناسالم خواهد بود، اما طی پیش بینی ها از بعدازظهر و شامگاه یکشنبه با ورود یک سامانه ناپایدار وضعیت کیفی هوا بهتر خواهد شد.

مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: دوشنبه شرایط کیفیت هوا بهبود خواهد یافت و سیستم ناپایداری وارد استان می شود که به دلیل نبود رطوبت لازم بارشی نخواهد داشت، اما به شکل وزش باد خود را نشان می دهد.

خدابخش خاطرنشان کرد: این سیستم ناپایدار موجب می شود که شهرهای بزرگ و صنعتی استان در روز دوشنبه نفسی تازه کنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس پرتال کیفیت هوای اداره کل محیط زیست استان اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان در ساعت منتهی به 10 صبح ناسالم برای عموم افراد بوده و شاخص میانگین عدد 151 را نشان می دهد. هم چنین کیفیت هوای شهرستان خمینی شهر نیز با عدد 151 ناسالم برای عموم مردم است.

کد خبرنگار:13023

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: