• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-16895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اولویت دولت تدبیر و امید تامین اشتغال پایدار در روستاها

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری ویژه کاشان گفت: تأمین اشتغال در روستاها از اولویت‌های دولت تدبیر و امید بوده که با استفاده از تسهیلات منابع صندوق توسعه ملی محقق شده است.

مسعود خاندایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان اظهار کرد: رویکرد ایجاد و توسعه اشتغال و تولید مبتنی بر فعالیت‌های تکمیل و توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، معادن، فناوری اطلاعات، گردشگری، صنایع دستی، فرش دستبافت و توسعه شرکت‌های دانش بنیان برای استفاده از این منابع می‌باشند.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با راهنمایی و اطلاع رسانی مناسب به شهروندان در نواحی روستایی نسبت به هدایت متقاضیان به سمت فعالیت‌های زود بازده اقدام کنند.

وی تاکید کرد: امیدواریم که دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی با تهیه و تدوین طرح‌های تخصصی و کارشناسی بتوانند چهارچوب نظری راه اندازی و اشتغال پایدار در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر را فراهم کنند.

خاندایی با تاکید بر هدف گذاری تسهیلات اشتغال و اطلاع رسانی به عموم شهروندان در خصوص آیین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: باید راهکارهای توسعه اشتغال و استفاده حداکثری از منابع این آیین نامه بررسی و ارائه گردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: