• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-17195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر درمان تأمین اجتماعی منطقه کاشان:

درمانگاه تأمین اجتماعی آران و بیدگل آماده بهره‌برداری است

مدیر درمان تأمین اجتماعی منطقه کاشان گفت: با توجه به کمبود امکانات بهداشتی ودرمانی آران و بیدگل این درمانگاه گامی به سوی رفاه همشهریان عزیز است.

علیرضا افشار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در آران و بیدگل در خصوص آخرین وضعیت بهداشتی و درمانی شهرستان، اظهار کرد: آران و بیدگل با جمعیت بالای تحت پوشش تأمین اجتماعی لیاقت بالایی در احداث مراکز درمانی دارد و باید بیشتر در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: صنعت فعال و پویا و اشتغال بالا یکی از شاخصه‌های آران و بیدگل است و ما سعی کردیم خدمات درمانی خوبی به افراد تحت پوشش داشته باشیم تا در کنار این عزیزان تکیه‌گاهی باشیم در زمان بیماری و به درمان افراد تحت پوشش کمک کنیم.

افشار به کیفیت و کمیت درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان اشاره کرد و گفت: این درمانگاه در کمتر از ۳ سال با اعتباری بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در ۳ طبقه تکمیل و آماده بهره‌برداری است و در ساخت آن از بهترین امکانات و وسایل ایمنی استفاده شده تا برای همشهریان موجب خیر و آسایش باشد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی منطقه کاشان گفت: هدف ما در تأمین اجتماعی ارائه خدمات به کسانی است که بیشترین خدمات را به جامعه دارند و لایق بهترین وسایل و امکانات رفاهی و درمانی هستند و ما با علم به اینکه هنوز برای ارائه خدمات مطلوب در ابتدای راه هستیم در دهه فجر این درمانگاه را افتتاح خواهیم کرد به امید روزی که مشکلی از بابت اماکن و وسایل بهداشتی نداشته باشیم.
1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: