• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-17595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تسهیلات۲۰۰ میلیون ریالی بهزیستی آران و بیدگل برای کارفرمایان

رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: به منظور اشتغال‌زایی برای مددجویان بهزیستی به کارفرمایانی که مددجوی بهزیستی را جذب بازار کار کنند تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل حیدر ایمانیان در خصوص اشتغال مددجویان بهزیستی اظهار کرد: با توجه به محدودیت‌های اشتغال برای اکثر مددجویان بهزیستی و در جهت تشویق کارفرمایان به جذب این افراد بنا شد تسهیلات کم بهره به کارفرمایان پرداخت شود تا ضمن کمک به اشتغال این عزیزان کرامت انسانی آنان هم حفظ شود.

وی افزود: با برخوردهایی که معمولاً در اجتماع با فرد معلول و مددجوی ما صورت می‌گیرد این افراد با وجود استعدادها و ظرفیت‌های فراوان به ناچار از جامعه طرد می‌شوند و قابلیت‌های خود را بروز نمی‌دهند در حالی که شاید برخی از این عزیزان هنرمندی بیشتری نسبت به افراد سالم اجتماع داشته باشند.

ایمانیان به حوزه اشتغال این اداره اشاره کرد و گفت: در سال جاری بیش از ۴۰ نفر با استفاده از وام کارگشایی و اشتغال جذب بازار کار شده‌اند و از این افراد ۳۱ نفر در مشاغل خانگی با اعتبار ۲ میلیارد ریالی وام گرفته‌اند و ۹ نفر هم در اشتغال و کسب و کار خرد به مبلغ حدود ۱ میلیارد و پانصد میلیون ریال وام اشتغال دریافت کرده‌اند.

رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: در بحث تسهیلات اعطایی به کارفرمایان هر کارفرما می‌تواند تا ۵ مددجوی ما را جذب کند و برای هر مددجو ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کند و ضمن برخورداری از بسته حمایتی نقشی در اشتغال این عزیزان که بیشتر از محدودیت رنج می‌برند داشته باشند.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: