• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-17695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعزام ۴۰ مدد جوی کمیته امداد آران و بیدگل به عتبات عالیات

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل گفت: با هدف رشد فرهنگ دینی و انقلابی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام ۴۰ نفر از مددجویان تحت پوشش به سفر زیارتی عتبات عالیات اعزام شدند.

حسن اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در آران و بیدگل در این خصوص، اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدید امداد مبنی بر ارتقای سطح فرهنگی و دینی مددجویان تحت پوشش طرح زیارتی شوق زیارت با همکاری معاونت فرهنگی و با استفاده از ظرفیت خیران ۴۰ نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان به این سفر اعزام شدند.

وی به کیفیت افراد اعزامی اشاره کرد و گفت: افراد اعزام شده مددجویانی بودند که تاکنون توفیق زیارت کربلا و نجف را نداشتند و شامل زنان سرپرست خانوار بودند و با در نظر گرفتن تمام جوانب از جمله تغذیه سالم٬ وسیله نقلیه مناسب٬ بیمه و امکانات رفاهی مناسب اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل به اعتبارات سفر اشاره کرد و گفت: برای اعزام مددجو‌یان در این سفر از اعتبارات استان ۴۰ درصد و ۶۰ درصد اعتبارات دیگر از طریق کمک خیران تأمین شد.

اسماعیلی گفت: چیزی که بیشتر مسئولان را محکم‌تر و جدی‌تر در اعزام مددجویان به این سفرهای زیارتی می‌کند٬ دل نوشته‌ها و حال و هوای معنوی حاکم بر این کاروان است. امیدواریم با کمک خیران افراد بیشتری را به عتبات عالیات بفرستیم.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: