• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-17795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه نطنز مطرح کرد؛

ضرورت توجه به اقتصاد مقاومتی در حوزه دفاعی و اقتصادی

امام جمعه نطنز گفت: اگر در حوزه دفاعی و اقتصادی به اقتصاد مقاومتی عمل کنیم و آن را اجرایی کنیم دیگر مشکلی نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، حجت الاسلام و المسلمین روح الله امینی امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اگر در حوزه دفاع مالی و اقتصادی به اقتصاد مقاومتی و منویات و تاکیدهای رهبر انقلاب در مورد آن توجه می شد، امروز نه تهدید دشمنان در حوزه اقتصادی و نه تحریم هیچ کدام نمی توانست اثری داشته باشد.

وی افزود: نهادهای مرتبط با بحث امنیت و اقتصاد که طلایه داران امور امنیتی و اقتصادی هستند، اگر درست عمل کنند و اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند، رجز خوانی های امثال ترامپ نمی تواند تاثیری داشته باشد.

امام جمعه نطنز گفت: امثال ترامپ از این موارد سو استفاده می کنند که با تهدید و تحریم قصد ضربه به انقلاب اسلامی ایران را دارند و علی رغم اینکه می دانند ملت ما نه از تحریم هراس دارد و نه از تهدید، ولی باز هم این کار را انجام می دهند.

وی تصریح کرد: اگر اقتصاد مقاومتی که از منوایت مقام معظم رهبری است به صورت کامل و دقیق در کشور اجرایی شود دیگر نیازمند غرب و کشورهای بیگانه نیستیم که دائم تهدید به تحریم کنند.

امینی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مفهوم اقتصاد مقاومتی را متوجه نشده اند و فکر می کنند اقتصاد مقاومتی قرار است به معیشت مردم فشار بیاورد در حالی که اقتصاد مقاومتی عکس این ماجرا است و هدف اصلی آن بی نیازی به کشورهای خارجی و اتکا به قدرت بومی است.

1445953973591_telisna3.jpg


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: