• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-17995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دستگيري سارق حرفه اي تجهيزات مخابراتي در خميني شهر

فرمانده انتظامي شهرستان خمینی شهر از دستگيري سارق حرفه اي كابل و تجهيزات مخابراتي و کشف 20 ميليون ريال كابل و تجهيزات مخابراتي سرقتي خبر داد.

به گزارش ایسنا_ منطقه اصفهان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علي جعفري نژاد گفت: در پي وقوع چند مورد سرقت كابل و تجهيزات مخابراتي در شهرستان خميني شهر، رسيدگي به موضوع در دستور کار مأموران اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي با انجام اقدامات پليسي سرانجام موفق به شناسايي و دستگيري يك سارق حرفه اي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان خمینی شهر با اشاره به دستگيري اين سارق حرفه اي طي عملياتي غافلگيرانه ادامه داد: متهم در بازجوئي هاي به عمل آمده به شش مورد سرقت كابل و تجهيزات مخابراتي به ارزش 20 ميليون ريال اعتراف كرد.

سرهنگ جعفري نژاد ادامه داد: متهم به همراه پرونده متشكله جهت انجام اقدامات قانوني تحويل مراجع قضائي شد .

وی با اشاره به اينکه تعامل و همكاري مردم در راستاي پيشگيري و کشف جرائم بسيار موثر است، گفت: اگر موارد مشكوكي مانند خودروي يا شخصي بالاي تير برق در محدوده درون شهري و بيرون شهري ديده شد سريعا به 110 تماس گرفته شود و در صورت امكان پلاك خودرو را اعلام كنند و اگر در مواردي مشاهده شد خودرويي سيم مسي حمل مي كند يا انباري به دپوي اين نوع سيم ها مبادرت مي كند، پليس مي تواند با بررسي بيشتر در خصوص دستگيري سارقان اقدام كند .
1445953973591_telisna3.jpg

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: